منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۳
شناسه خبر: 346772
گروه :خبر
نجات زاهدی، آزاده مینابی- رفتارنیوز1

نجات زاهدی آزاده هرمزگانی اظهارکرد: بایستی به افرادی که برای حفظ نظام جنگیدن شهید، آزاده و جانباز شده اند احترام قائل باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نجات زاهدی آزاده سرافراز هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار رفتار نیوز، که بیش از هفت سال و ۷ماه در اسارت رژیم یعث عراق بوده، گفت: اگر بخواهیم که آن روحیه شهادت طلبی در جامعه باقی بماند و نوجوانان و جوانان ادامه دهندگان راه و سیره شهداء باشند باید مسئولان به اهداف مقدس نظام اسلام ناب محمدی پایبند باشندوآن روحیه را داشته باشند.

وی ضمن بیان نیاز احترام به آزادگان در ادامه افزود: بایستی به افرادی که برای حفظ نظام جنگیدن شهید، آزاده و جانباز شده اند احترام قائل باشیم.

آزاده هرمزگانی در بیان تعریف از نگاه خود به مقوله آزاده پرداخت و اظهار کرد: آزاده یعنی کسی که برای هدف مقدس خود از همه چیز گذشته کرده به غیر از خدا و از هیچ کسی انتظار و توقعی ندارد فلذا مسئولین به مقوله آزاده و آزادگی بیشتر توجه داشته باشند.

زاهدی که در بیست ویکم بهمن ما ۱۳۶۱ در اسارت گاه اردوگاه استان الانبار آسایشگاه هشت به اسم عنبر با شماره اسارت ۵۸۳۲ بوده به خبرنگار ما گفت:بسیارند مسئولین و نهاد هایی که در زمینه اهداف این نظام ایجاد شده اند پس بیائید در فرهنگ سازی جامعه بیشتر تلاش کنیم.

آزاده سرافراز هرمزگانی  گفت: صدا و سیما نقش ممتازی در فرهنگ سازی دارد خوب است بیشتر از خاطرات و زندگی آزادگان مستندات تصویری تولید و در معرض دید مردم قرار بدهیم .

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند