منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲
شناسه خبر: 341353
گروه :خبر
N5Py6

مسابقات وزنه برداری قهرمانی استان با شرکت 23 وزنه بردار از شهرستان های میناب،بندرعباس و رودان در سالن جهان پهلوان تختی در رده سنی نونهالان و نوجوانان در میناب به کار خود پایان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، رقابت‌های قهرمانی وزنه‌برداری استان با شناخت نفرات برتر در میناب به کار خود پایان داد.

طبق نتایج بدست آمده:

 

 

در رده نونهالان در وزن 34 کیلوگرم امیر مهدی سنگی مدال طلا را از آن خود کرد.

 

در وزن 55 کیلوگرم محمد امین سنگی از بندرعباس با بلند کردن وزنه انتخابی خود مدال طلای این دوره از مسابقات را  دریافت نمود.

 

در وزن 60+ کیلوگرم حسن فرخیان از بندرعباس صاحب گردن آویز طلا شد.

 

در وزن 53 کیلوگرم محمد شیرانی از میناب مدال نقره را دریافت نمود.

 

امیررضا تراهی از میناب در وزن 28 کیلوگرم مدال طلا را از آن خود کرد.

 

محمد رضا  فئلاد زاده در وزن 27 وامیر سام شیرانی  در وزن 26 هر دو از میناب  طلا و نقره را از آن خود کردند.

 

 

 

در رده  نوجوانان  که در دو مرحله برگزار شد، نیما امیر پور از بندرعباس در وزن 56  اول، علی دال خال و حسین صادقی بهمنی هر دو بازیکن در همین وزن از شهرستان میناب  دوم و سوم این وزن از رقابتها شدند.

 

در وزن  62کیلوگرم سعید اقتدار بختیاری از بندرعباس در جایگاه نخست قرار گرفت،

 

از رودان محمدمهدی قاسمی زاده در وزن 94  طلا را از آن خود نمود.

 

از بندرعباس در وزن +94 حسین بابائی نژاد و  مهدی رفیعی  اول و دوم شدند.

 

 

در دور دوم  رده سنی نوجوانان این دوره از مسابقات، عباس زارعی  در وزن+94 از میناب بر سکوی اول ایستاد.

 

علیرضا  پولادزاده از میناب  در همین وزن  به مقام سوم دست پیداکرد و و امین ناروئی از بندرعباس  توانست مکان دوم +94 کیلو گرم را به  بندرعباس  اختصاص دهد.

 

در وزن 50 کیلوگرم  رضا ایرانمش از بندرعباس  طلا گرفت و محمد حسین احمدی زاده  در 69 کیلو گرم و نوید پور کار در وزن 94 هر دو از بندرعباس  توانستند طلالهای این وزن را از آن خود کنند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان