منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱
شناسه خبر: 336777
گروه :خبر
photo_2016-07-07_10-20-37

این مسابقات با حضور ۱۴ تیم در ۲ گروه برگزار شد و تیم هایپر مارکت صادق توانست قهرمان این دوره از مسابقات فوتسال در رودان شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ این مسابقات با حضور ۱۴ تیم در ۲ گروه برگزار شد و تیم هایپر مارکت صادق توانست قهرمان این دوره از مسابقات فوتسال جام شهدای ورزشکار و فقید شهرستان رودان شود.

 

این دوره از مسابقات فوتسال از تاریخ ۱۹ خرداد شروع شد و تیم های شرکت کننده در ۲گروه با هم به رقابت پرداختند که در گروه الف تیم های؛ داروخانه دامپزشکی ، شهدای پشته، شهید بهرام نجفی، فروشگاه امین، پیکان، غدیر، پیام و درگروه ب؛هاپیر مارکت صادق، شهید آسوری، استقلال بالاشهر، آزادگان، کانون علویون ،هنرستان کشاورزی آبنما، فروشگاه همشهری حضور داشتند و در مرحله دوم ۴ تیم از هر گروه صعود کردند که به صورت حذفی برگزار گردید.

 

در نهایت دو تیم هایپر مارکت صادق و شهدای پشته به فینال این دوره از مسابقات فوتسال راه یافتند که تیم هایپر مارکت صادق توانست با حساب ۴ بر ۳ تیم شهدای پشته را شکست دهد و قهرمان این دوره از مسابقات فوتسال شود.

 

تیم های شهید آسوری و فروشگاه امین به طور مشترک سوم شدند.

 

امید روشی از تیم هایپر مارکت صادق به عنوان پدیده و موثرترین بازیکن این دوره از مسابقات شناخته شد.

 

همچنین عمار توسلی از تیم شهدای پشته بعنوان بازیکن اخلاق، و فتح اله فخرالدینی سرمربی تیم هایپرمارکت صادق به عنوان برترین سرمربی در این دوره از مسابقات شناخته شدند.
photo_2016-07-07_10-20-37

photo_2016-07-07_10-20-42

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است