منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۸
شناسه خبر: 319458
گروه :خبر
3

پرونده دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال هرمزگان با کسب عنوان قهرمانی تیم ستارگان بستانو بسته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از ورزش هرمزگان ، در هفته بیست و دوم و پایانی این پیکارها در حساس ترین دیدار تیم ستارگان بستانو در کوخرد با شکست ٣ بر صفر سیبه با کسب ۴۵ امتیاز جام قهرمانی را بالای سر برد.

 

در دیگر دیدار مهم این هفته تیم خلیج فارس میناب که شانس دوم قهرمانی بود در برابر جبل بر شهرو که برای ماندن در لیگ برتر تلاش میکرد با یک گل مغلوب شد و با ۴٠ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت .

 

سهیلی جوان قشم که شانسش برای کسب عنوان قهرمانی کمتر از ستارگان و خلیج فارس بود در یک دیدار پر گل ۵ بر ٢ تیم ١٣ امتیازی و از پیش سقوط کرده گازآل جناح بستک را درهم کوبید و با ۴٢ امتیاز در مکان دوم ایستاد.

 

اما در پایین جدول اتحاد رودان و شهاب سلیمانی میناب به تساوی بدون گل رضایت دادند تا نماینده میناب با کسب ٢٢ امتیاز و قرار گرفتن در مکان یازدهم جدول دومین تیم سقوط کننده به دسته اول باشد.

 

لمزان بندرلنگه هم با شکست ٣ بر ٢ اروند بندرعباس با کسب ٢٣ امتیاز در لیگ برتر ماندنی شد.

 

شهرداری نوین بندرعباس در یک دیدار تشریفاتی با برتری پرگل ٧ بر یک برکه دکا پارسیان را درهم کوبید.

 

احمد صالحی مهاجم تیم سهیلی جوان قشم با ٢٠ گل زده آقای گل و تیم جبل بر شهرو بندرعباس بعنوان تیم اخلاق لیگ برتر انتخاب شدند.

 

تیم ستارگان بستانو بندرعباس با قهرمانی در لیگ برتر فوتبال استان بعنوان نماینده هرمزگان در مسابقات زیر گروه لیگ دسته سه کشور شرکت می کند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است