منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳
شناسه خبر: 331300
گروه :خبر
02

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با اعلام پایان مدت قرارداد برخی بیمه ها ارائه خدمات درمانی به بیمه شوندگان این بیمه ها را منوط به تمدید قرارداد دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس  با وجود مکاتبات بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره با بیمه گذاران٫ برخی شرکت های بیمه در سال جدید در خصوص تمدید قرارداد خود با این بیمارستان اقدامی نکرده اند.

 

زمان پایان قرارداد این شرکت ها31 خرداد بود و از امروز یکم تیر بیمارستان کیش بدلیل عدم وجود قرارداد٫  از نظر قانونی تعهدی در قبال دفترچه های بیمه شدگان شرکت های فاقد قرارداد نداشته و هزینه های درمان به صورت آزاد از بیمه شدگان این شرکت ها دریافت شده است.

بیمارستان کیش از ابتدای سال جاری در مکاتبات خود این موضوع را به اطلاع بیمه گذاران رسانده و در یک ماه گذشته نیز تاکید بیشتری بر پایان زمان قرار دادها داشته است اما باز هم اقدامی از سوی برخی بیمه گذاران نشده است.

دکتر خلخالی  رییس بیمارستان کیش در این خصوص گفت: حوالی ساعت 14 امروز یکم تیر٫ با در خواست مکتوب مدیریت درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان قرار شد فرصتی 12 روزه به این سازمان در خصوص تمدید قراردادها داده شود و طی این مدت بیمه شدگان می توانند همچنان از خدمات بیمه ای بهره مند شوند.

دکتر خلخالی افزود: بیمه شدگان صندوق رفاه نیز براساس رایزنی های انجام شده و مهلت گرفته شده می توانند از خدمات این بیمه استفاده کنند.

بر اساس مصوبه وزارت بهداشت و درمان در بخش خدمات درمانی سرپایی امسال 30 درصد و در بخش خدمات درمانی بستری 10 درصد افزایش قیمت لحاظ شده است.

گفتنی است بیمه های ایران٫ معین٫ صداوسیمای کیش٫ بانک های  صادرات٫ سپه و توسعه صادرات٫ بهداری نیروی انتظامی٫ سازمان امورمالیاتی٫ امید٫ البرز و شرکت ملی حفاری ایران دیگر شرکت هایی هستند که نسبت به تمدید قرارداد خود اقدام نکرده اند.

سال گذشته نیز بسیاری از بیماران به دلیل تمدید نشدن قرار دادهای بیمه با بیمارستان کیش مجبور به پرداخت هزینه های بالای درمانی بودند که با پیگیری های بسیار از سوی مسئولان سازمان و رسانه ها در نهایت مشکل حل شد.
در جزیره کیش بیمارستانی که تحت پوشش خدمات درمانی دانشگاهی و یا دولتی باشد وجود ندارد و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش است. بیمارستان ایرانیان نیز یک بیمارستان خصوصی است به همین دلیل نبود قرارد داد میان بیمارستان و بیمه هزینه هنگفتی برای بیماران در پی خواهد داشت.
 انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی