منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
شناسه خبر: 345150
گروه :خبر
images.jpg456
 

معاون آموزش ابتدایی رودان خبر داد:

پایان سنجش سلامت یک هزارو ۹۸۶ نوآموز رودانی

معاون آموزش ابتدایی رودان گفت:در راستای اجرای بخشی از برنامه پروژ مهر ۹۵ سنجش یک هزارو ۹۸۶ نوآموز و معرفی آنان به مدارس و مرحله تخصصی در این شهرستان پایان یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان که از ۲۲ خردادماه در ۲ پایگاه دبستان فاطمیه و پسرانه شاهد آغاز شده بود، با سنجش یک هزارو ۹۸۶نو آموز و ارجاع ۳۴۰ نفر از آنان به مرحله تخصصی به کار خود پایان داد.

محمد محسنی معاون آموزش ابتدایی رودان با اعلام این خبر اظهار کرد: در مرحله نخست ارزیابی نوآموزان بدو ورود به دبستان تعداد یک هزارو ۹۸۶ نفر از نوآموزان واجد شرایط سنی مورد ارزیابی سلامت و ضریب هوشی قرار گرفتند که یک هزارو ۶۴۶ نفر از آنان به مدارس عادی معرفی شدند.

وی با بیان ارجاع ۳۴۰ نفر از نوآموزان به مرحله تخصصی افزود: بیشتر نوآموزان ارجاع شده به مرحله تخصصی از آمادگی تحصیلی پایینی برخوردار بودند به طوری که ۷۰ درصد از نوآموزان ارجاع شده را تشکیل می دهند.

معاون ابتدایی رودان ادامه داد: ۱۰۵ نفر از نوآموزان ارزیابی شده از لحاظ سلامت جسمانی در بحث بینایی سنجی، شنوایی، جسمی و حرکتی و ۲۳۵ نفر از نوآموزان در بحث ضریب هوشی و آمادگی تحصیلی از وضعیت مطلوبی برخوردار نبودند که به مرحله تخصصی سنجش ارجاع شدند.

محسنی اضافه کرد: یک هزار و ۶۴۶ نوآموز در ۱۰۶ آموزشگاه این شهرستان از اول شهریور ماه در دوره یک ماهه نوآموزان بدو ورود به دبستان شرکت می کنند و نوآموزانی که در مرحله تخصصی به مدارس عادی معرفی شوند نیز به جمع آنها می پیوند.

وی خاطرنشان کرد: سنجش نو آموزان این شهرستان از ۲۲خرداد الی ۱۰مردادماه در دبستان فاطمیه و پسرانه شاهد با حضور کادر مجرب بهداشت و درمان ، کارشناسان آموزش و پرورش استثنایی استان و پرسنل آموزش دیده در بحث ارزیابی و سنجش تحصیلی نوآموزان مدیریت آموزش و پرورش رودان برگزار شد.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است