منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۰۲
شناسه خبر: 287440
گروه :خبر
IMG_9264

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میناب با اشاره به برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان ،گفت: تمهیدات لازم در محل شعب اخذ رای در شرق هرمزگان با حضور مسئولان انجام شد که بعد از تمدید زمان رای دهی توسط واجدین شرایط در وقت قانونی رای دهی به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد ریاضی ،معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میناب در گفت و گو با میناب جنوب گفت: از ساعت حدود چهار صبح روند تحویل صندوق رای به مسئولان شعب و تیم امنیتی و انتظامی آغاز شد.

 

محمد ریاضی اظهار داشت:تمهیدات لازم به موقع در محل شعب اخذ رای با حضور مسئولان انجام پذیرفت که بعد از تمدید زمان رای دهی توسط واجدین شرایط در وقت قانونی رای دهی به پایان رسید.
وی ادامه داد: از ساعت هشت صبح فرایند اخذ رای همزمان با کل کشور آغاز شد که با اتمام زمان قانونی رای دهی شمارش آرا در حوزه های انتخابیه شروع شده است.
این مسول افزود: در این انتخابات مردم از قبل از شروع انتخابات در محل اخذ رای اجتماع کرده بودند که این بیانگر اهمیت مردم نسبت به سرنوشت آنان است.
 ریاضی باذکر این مطلب که ۴۵۸ شعبه اخذ رای کار جمع آوری آرا در شرق هرمزگان را بر عهده دارند، ادامه داد:در این دوره ۵۸ شعبه نسبت به نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دراین حوزه افزایش پیدا کرده است.
وی بیان کرد: افزایش این شعب موجب دسترسی آسانتر مردم به فرایند رای دادن شود.
معاون فرماندار ویژه میناب افزود:با توجه به صفوف طولانی مردم روند اخذ آرا تا ساعت ۲۳ تمدید شد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میناب ضمن تقدیر از عوامل اجرایی انتخابات عملکرد اصحاب رسانه در جلب  مشارکت و حضور حداکثری مردم در این دوره از انتخابات را ستودنی دانست.
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است