منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۲۳
شناسه خبر: 193499
گروه :خبر
images

رویداد بزرگ علمی کشور با رقابت یک هزار و 31 دانش آموز در بستک به کار خود پایان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ؛محمد نور محمودی ، سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: جمعه 22 خرداد ماه دومین روز از رویداد بزرگ علمی در این شهرستان برگزار شد و در دومین روز برگزاری این رویداد بزرگ علمی دانش آموزان گروه‌های علوم تجربی و زبان انگلیسی شرکت داشتند .

وی اضافه کرد : از این تعداد 863 نفر در رشته علوم تجربی و 168 نفر در رشته زبان انگلیسی حضور داشتند که جمعا” یک هزار و 31 نفر در حوزه های انتخابی در دو نوبت صبح و عصر با هم رقابت کردند .

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: داوطلبان شرکت کننده در کنکور 94 که به مدت دو روز همزمان با سراسر کشور برگزار شد، تعداد 819 دختر و 589 پسر در گروه‌های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی حضور داشتند. محمودی افزود: از این تعداد 863 نفر در رشته علوم تجربی، 138 نفر در رشته ریاضی، 168 نفر در رشته علوم انسانی، 168 نفر در رشته زبان انگلیسی و 71 نفر در رشته هنر در این رویداد بزرگ علمی کشور با هم رقابت داشتند. وی در ادامه از زحمات همکاران ستادی این مدیریت، دانشگاه پیام نور، ادارات آب، برق، مخابرات، شهرداری، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان که فضایی آرام، امن و بدون استرس را برای داوطلبان مهیا نموده اند تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است