منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶
شناسه خبر: 249854
گروه :خبر
13940811000561_PhotoA

شرکت‌های هوایی مصر خواهان از سرگیری پروازهای خود به روسیه شده‌اند اما مقامات دولتی روسیه اعلام کردند هنوز نگرانی های امنیتی برطرف نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شرکت های هوایی مصر به تازگی خواهان از سرگیری پروازهای خود به روسیه شده اند.

سازمان هواپیمایی روسیه اعلام کرده است که به دلیل وجود نگرانی‌های امنیتی از سرگیری پروازهای این کشور به مصر در حال حاضر ممکن نیست.

از سوی دیگر شرکت‌های هوایی مصر برنامه خود برای افزایش ضریب امنیت پروازهایشان به روسیه را ارائه داده اند.

شرکت ایجپت ایر با ارائه این برنامه به سازمان حمل و نقل هوایی روسیه، امیدوار است تا بتواند مجوز از سرگیری پروازهای خود به روسیه را از سوی مقامات روس دریافت کند.

سازمان حمل و نقل هوایی روسیه نیز دریافت این برنامه را تأیید کرد اما اعلام نکرد چقدر زمان برای بررسی برنامه این شرکت مصری نیاز خواهد داشت.

روسیه اعلام کرده است که تمایل دارد تا پروازهای خود به مصر را از سر بگیرد اما تا برطرف شدن مشکلات امنیتی در فرودگاه های مصر این امکان وجود ندارد.

از زمان حمله تروریستی به یک هواپیمای روس بر فراز صحرای سینای مصر و کشته شدن تمام 224 سرنشین آن، روسیه پروازهای خود به مصر را تعلیق کرده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی