منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴
شناسه خبر: 249032
گروه :خبر
سید جواد هاشمی 1

کارگردان نمایشنامه دروازه ساعات خبر یکی از روزنامه ها در رابطه با بیان وجود “معضلات نگران کننده فرهنگی در کیش” از زبان وی را تکذیب کرده و فعالیت های حوزه فرهنگی و هنری کیش را قابل تقدیر دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، سید جواد هاشمی کارگردان و نویسنده نمایشنامه «دروازه ساعات» گفت: متاسفانه یکی از روزنامه ها خبری از زبان بنده درج کرده است که به هیچ عنوان صحت نداشته و بنده آن را تکذیب می کنم.
وی افزود: این خبر برداشت نامناسب و غلطی است از صحبت های انجام شده وبنده مطلبی را که در کنفرانس حوزه هنری مطرح کردم در اینجا بطور کامل بیان می کنم تا جوابیه ای باشد غیر مستقیم، برای عمل شیطنت آمیز خبرنگار آن روزنامه.
بازیگر فیلم سینمایی اخراجی ها اظهار کرد: بنده عرض کردم « امیدوارم نمایشنامه هایی همانند ” دروازه ساعات” با این حجم بازیگر و در سطح حرفه ای در ایام سوگواری خاص همانند اربعین و 28 صفر در جزیره کیش به روی پرده برود تا به صورت موازی در ایام سوگواری جایگزینی برای کنسرت ها و برنامه های شاد روزهای عادی و مراسم شادمانی باشد تا در جلب گردشگران به رونق بیشتر جزیره کیش بیانجامد.»
وی تصریح کرد: در آن مصاحبه بنده گفتم « در سطح کشوربه طور کلی معضلات فرهنگی زیاد داریم و بودجه فرهنگی کفاف این معضلات را نمی دهد» و به هیچ عنوان به جزیره کیش اشاره مستقیمی نداشتم.
هاشمی تاکید کرد: بنده به عنوان یک هنرمند از حوزه هنری کیش تشکر می کنم که با هدفگذاری مناسب برای ایجاد فرهنگ حسینی در این ایام گروه هنری ما را به خدمت گرفته است.
وی ادامه داد: هوای خوب و مناسب این ایام از سال در جزیره کیش فرصت مغتنم و مناسبی است تا نمایشنامه هایی همانند “دروازه ساعات “که یادآور خاطره غم انگیز حضور سرهای شهدا در دروازه شام با درنظر گرفتن تبلیغات مسموم امویان است برگزار شود.
این کارگردان و بازیگر سینمای کشورمان با اشاره به اینکه بنده خود را عضو کوچکی از مردم کشور عزیز ایران و جزیره زیبای کیش به عنوان یک کیشوند می دانم تاکید کرد: امیدوارم کیشوندان از این اشتباه فاحش و برداشت نادرست خبرنگار این روزنامه که نیازی به نام بردن از آن نیست ناراحت نشده باشند.
وی اظهار کرد: بنده از طرف خبرنگار و روزنامه مذکور از تمامی کیشوندان عذرخواهی می کنم و می خواهم کیشوندان بدانند که بنده همیشه خود را عضوی از مردم و جامعه کیش می دانم.
نمایشنامه «دروازه ساعات» از مجموعه هنری سوگواره «مسلخ عشق» از امشب به مدت 10شب از ساعت 20 و 30 دقیقه در پارکینگ بازار ونوس نزدیک اسکله تفریحی به اجرا در خواهد آمد.
برگزاری دو نمایشگاه عکس و پوستر و دو تعزیه مدرن از برنامه های جنبی این سوگواره هنری است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است