منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۱
شناسه خبر: 319783
گروه :خبر
img_0546

مسئول خانه مطبوعات میناب نقش رابط عمومی ها در جامعه یک نقش کلیدی و کاربردی برشمرد و گفت: پاسخگویی مطلوب و مناسب یک روابط عمومی باعث شکست فاصله بین مردم و مسئولان می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد انصاری مسئول خانه مطبوعات شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب،ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عومی ها افزود: اطلاع رسانی و پاسخگویی مناسب زمینه ساز حضور مخاطبانی آگاه می شود که این خود بخود به رشد روابط عمومی ها کمک می کند.وی ادامه داد: پاسخگویی مطلوب یک روابط عمومی باعث شکست فاصله بین مردم و مسئولان می شود.

 

این فعال رسانه میناب و هرمزگان اظهار کرد: بدون شک روابط عمومی ها مهمترین و محوری ترین نقش را در امر پاسخگویی برعهده دارند و با توجه به اینکه ماهیت فعالیت روابط عمومی ها حول محور تسهیل ارتباط بین مسئولان،خبرگزاری ها،مطبوعات و مردم است.

 

وی افزود: لاجرم روابط عمومی ها باید پاسخگوی مناسبی برای نظرها ،انتقادات و پیشنهادات رسانه ها و مردم در ارتباط با سازمان مطبوع خویش باشند.

 

مسئول حخانه مطبوعات میناب خاطر نشان کرد: پاسخگویی باعث دستبابی به جامعه ای زنده با نشاط و پرسش گر می شود و جامعه ای که از نشاط و سرزندگی تهی باشد حتی با داشتن روابط عمومی پاسخگو پس از مدتی این سکوت و عدم نشاط به آنها نیز سرایت کرده و ترجیح خواهند داد که انان هم خود را پاسخگو ندانند و سکوت اختیار کنند.

 

انصاری اظهار داشت: رابط عمومی ها باید در ایجاد اعتماد و تقویت باور مردم نسبت به آن دستگاه باید تلاش و کوشش کنند.

 

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه رابط عمومی ها در جامعه گفت: نگرش به روابط عمومی ها نگرش تخصصی است و کارشناس روابط عمومی باید اطلاعات جامع و کامل از سازمان و ادارات خود داشته باشند.

 

مسئول خانه مطبوعات شهرستان میناب بیان داشت: نقش رابط عمومی ها در جامعه یک نقش کلیدی و کاربردی است و امروزه مدیری موفق است که روابط عمومی پویا و کارآمد داشته باشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی