منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳
شناسه خبر: 326652
گروه :خبر
images

مدیران و مسئولان معاونت های سازمان منطقه آزاد کیش در طرحی نو با حضور در همایش های مجازی یکی از ابر گروه های فضای مجازی پاسخگوی سوالات شهروندان شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، در هفته های گذشته در طرحی نو توسط کیشوندان از مدیران و معاونت های سازمان منطقه آزاد کیش دعوت شد تا در یکی از گروه های بزرگ کیشوندان که عمده اعضای آن از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی هستند به سوالات حوزه مربوط به خدمات خود پاسخگوی مشکلات و درخواست های کیشوندان باشند.

 

بنابراین گزارش، تاکنون در این همایش های مجازی محمد محب خدایی معاونت های گردشگری، علی جیرفتی معاونت اقتصادی و ابراهیم رضوانی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش شرکت کرده و به سوالات کیشوندان پاسخ های روشن و شفاف داده اند.

 

در این همایش های مجازی بدون در نظر گرفتن هیچگونه محدودیتی مدیران ابرگروه اجتماعی اینجا ایران است، کیش زیبا که دارای یک هزار و 125 عضو است به تمامی سوالات کیشوندان پاسخ گفتند و این همایش های مجازی گاه بیش از دو ساعت به طول انجامیده و علی رغم اینکه ساعت برگزاری همایش از ساعت22 شب آغاز می شود مدیران با صبر و متانت به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

 

براین اساس، در ادامه برگزاری این همایش های مجازی و پاسخگویی مدیران چهارشنبه این هفته رامین افشاری، معاونت عمران و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش در همایش مجازی حضور داشته و به سوالات اعضای این ابرگروه پاسخ خواهد داد.

 

استفاده نامناسب از فضاهای مجازی با تشکیل گروه ها و کانال ها یکی از معضلاتی است که این روزها دامنگیر جامعه شده و پلیس فتا روزانه تعداد بسیاری از گروه های ناسالم در فضای مجازی را کشف و با آنان برخورد می کنند.

 

در جزیره کیش، کیشوندان با استفاده بهینه از این فضا نشان دادند که می توان علاوه بر استفاده بهینه از این فضا، تشکیل همایش های مجازی و حضور مدیران و مسئولان در این فضا می تواند پل ارتباطی بسیار موثر برای رفع مشکلات و معضلات مردم و شهر و محل سکونت آنان باشد.

 

گروه هایی مانند کاریابی، سمساری، حفظ محیط زیست، خبرنگاران مجازی، اهالی رسانه، استفاده مجدد از وسایل، دوستداران هنر، اینجا ایران است، کیش زیبا، طرح سرزمین- کیش که با هدف حفظ محیط زیست، یاری رساندن به همنوعان، اطلاع از خبرهای کیش، ایران و جهان و جمع آوری بازیافت در راستای استفاده بهینه، ترویج فرهنگ بخشندگی در میان کیشوندان فضای مجازی را به ابزاری بسیار کاربردی تبدیل کرده است که با حضور کیشوندان در این گروه های فعال و مثبت می توان گفت جزیره کیش در استفاده بهینه از فضای مجازی نیز برای بسیاری از شهرهای کشور می تواند الگویی مناسب باشد.

 

تاثیرگذاری مثبت و استفاده بهینه از فضای مجازی امروز از موارد مهمی است که باید توسط مردم و مسئولان ترویج شود. همچنان که رهبر معظم انقلاب فرموده اند« اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است».

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد