منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
شناسه خبر: 321589
گروه :خبر
065-koshkenar

مسئله الحاق ۵ روستای شهرستان پارسیان به استان فارس همواره از سوی مسئولین هرمزگان و پارسیان تکذیب شد واین درحالی بود که نماینده لامرد در مجلس نهم آن را تأیید می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ این روزها خبر داغ محافل خبری هرمزگان، الحاق ۵ روستای سروباش، اکبری، فارسی، تمبو جنوبی و تمبو شمالی به استان فارس و شهرستان لامرد می باشد.

 

این در حالی است که دکترموسوی نماینده شهرستان های لامرد ومهر در مجلس نهم چند روز قبل در همایشی گفته است:دراین ۴ سال که بنده به عنوان نماینده دوشهرستان لامردومهر در مجلس بوده ام قضیه الحاق فارس به خلیج فارس واتصال لامرد به دریا تمام شده است ومصوبه شورای عالی امنیت ملی اخذشده است.

 

وی خاطرنشان کرده است:موضوع الحاق ۵ روستای پارسیان در دولت قبل مصوب شد و یکبار هم در دولت فعلی به تصویب رسید.واین مصوبه از طریق هیئت دولت به وزارت کشور ابلاغ واز آن طریق هم به استانداری هرمزگان وفارس ابلاغ شد و در آخر این مصوبه به فرمانداری لامردنیز رسید.

 

در جواب باید گفت که آیا این مصوبه به فرمانداری پارسیان نرسیده است که فرماندار پارسیان با جدیت تمام می گوید:متأسفانه برخی در فضاهای مجازی با مطرح نمودن موضوع الحاق پنج روستای غرب پارسیان قصد دارند جو آرام شهرستان را ملتهب کنند و این موضوع را بازیچه اهداف سیاسی خود قرار داده اند،اما همه مردم و آنان بدانند که هیچ برنامه تجزیه ای در دستور کار نیست و فقط برخی در حال بهره برداری و رسیدن به اهداف شوم خود هستند و کسانی که قصد دارند با ایجاد جو روانی و انتشار اخبار کذب تشویش اذهان عمومی نمایندبا آنها برخورد قانونی خواهد شد.

 

شنیده ها حاکی از آن است که مسئولان شهرستان لامرد برای بازرسی از منطقه در منطقه حضور داشته اند و این در حالی است که هنوز مسئولان شهرستان این موضوع تمام شده را تکذیب می کنند.

 

اقدام میلیاردی و ویژه استانداری هرمزگان هم در چند سال گذشته برای کمک به زیرساخت ها این ۵ روستا و بیشتر برای جلوگیری از جداشدن راه به جایی نبرد وباید گفت که شهرستان لامرد۵ و استان هرمزگان صفر.

 

انتهای پیام/ی

 single

۱ دیدگاه

  1. س می‌گه:

    رئیس شورای اسلامی شهرستان مُهر:
    ابهامات طرح اتصال فارس به دریا برطرف شود/ مثلث منطقه آزاد تجاری جنوب شکل گیرد

    http://mohrestan.ir/?p=7788

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است