منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵
شناسه خبر: 262270
گروه :خبر
IMG_1529

مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی استان هرمزگان با قهرمانی قاطع تیم پارسیان پایان یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از پارسیان خبر؛ افشار دبیر هیئت پرورش اندام وپاورلیفتینگ استان هرمزگان درگفتگو باخبرنگار پارسیان خبر اظهار داشت: بیست ودومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ باشگاههای استان هرمزگان با حضورپنج تیم و چهل ورزشکار از شهرستان های پارسیان، بستک، بندر لنگه الف وب و تیم هرمز برگزار شد.

 

افشار اظهار کرد: هرتیم شرکت کننده در این رقابت ها از هشت ورزشکار، یک مربی ویک سرپرست برخوردار بود که در وزن های هشت گانه به رقابت پرداختند.

 

دبیر هیئت پرورش اندام وپاورلیفتینگ استان هرمزگان افزود: در این دوره از رقابت ها، تیم های پارسیان با ۷۲ امتیاز، هرمز با ۴۴ و بستک با ۳۶ امتیاز به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

وی افزود: صالحی نیا از تیم پارسیان به عنوان قهرمان قهرمانان این دوره از رقابت ها معرفی شد.

 

افشار به معرفی افراد برتر در اوزان مختلف پرداخت وگفت: در وزن۵٩ کیلوگرم رمضانی از پارسیان، در وزن ۶٢کیلوگرم عمادی از تیم بستک، در وزن٧۴ کیلوگرم بیدخونی از پارسیان، در وزن٨٣ کیلوگرم صفری از پارسیان، در وزن ٩٣ کیلوگرم بیدخونی از پارسیان، در وزن ١٠۵ کیلوگرم صالحی نیا از پارسیان، در وزن١٢٠ کیلوگرم حسن زاده از پارسیان و در وزن١٢٠+ کیلوگرم ارشدی از تیم بندر لنگه الف،نفرات برتر اوزان خود بودند.

 

افشارتصریح کرد: بالاترین وزنه در رشته اسکات ٣٠٠ کیلوگرم، در رشته لیفت ٢۶٠ کیلوگرم و در رشته پرس سینه ٢٠٠ کیلوگرم در این رقابت ها جابه جا شد.

 

اصلانی در خصوص داوران این مسابقات بیان کرد: این دوره نیز همچون دوره های گذشته از داوران هیئت پرورش اندام  و پاورلیفتینگ استان هرمزگان برای داوری این  رقابت‌ها استفاده کردیم که به خوبی از عهده ی اداره این مسابقه برآمدند.

 

گفتنی است در وزن ٧۴ کیلوگرم، بیدخونی از تیم پارسیان با وزنه٢٠٠ کیلوگرمی در رشته پرس سینه، رکورد شهرستان را جا به جا کرد.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان