منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
شناسه خبر: 236662
گروه :خبر
J8A6596

اندک بارش در ارتفاعات پارسیان و انباشته شدن آب پشت سد بردول باعث شد بخشی از منازل مسکونی شهر پارسیان آسیب ببیند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، امروز غرب بارش باران در ارتفاعات پارسیان باعث سرریز شدن آب از سد بردول شد و چند خانه از محله احشام پارسیان دچار آبگرفتگی شد.

 

 

آنچه این روزها دغدغه اصلی مردم پارسیان به حساب می‌آید این است که تکلیف کانال آبی که آبهای سد بردول را هدایت کند چه شده است؟

 

 

مردم در هنگام بارندگی به جای اینکه از خود خوشحالی نشان بدهند به فکر سرریز شدن آب از سد بردول هستند که نکند خانه‌های آنها را ویران کند و یا دچار آسیب شود.

 

 

 

J8A6622

 

 

فرماندار پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: وضعیت بارندگی‌ها در کمیته بحران شهرستان بررسی شده و همه تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز حادثه در نظر گرفته شده است.

 

 

رادمهر اضافه کرد: منازلی که در حریم رودخانه ساخته شده‌اند باید تعیین تکلیف شوند تا دیگر شاهد خسارت در آنها نباشیم.

 

 

فرماندار پارسیان همچنین خاطر نشان کرد: چند واحد مسکونی در بارندگی امشب دچار آسیب شده‌اند که دقیقا در بستر رودخانه ساخته شده و باید وضعیت مجوزهای آنها بررسی شود.

 

 

وی در ادامه گفت: کانالی که قرار بود در مسیر سد بردول قرار بگیرد از طریق آب منطقه‌ای باید پیگیری شود و اعتبارات مورد نیاز جذب شود که در این خصوص نیز اقداماتی صورت گرفته شده.

 

یادآور می‌شود؛ جاری شدن سیل در حالی در پارسیان به برخی منازل آسیب زد که در مرکز شهرستان هیچگونه بارندگی صورت نگرفته و این موضوع باعث غافلگیری مردم شده است.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است