منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴
شناسه خبر: 197096
گروه :خبر

رییس فدراسیون والیبال ایران با بیان اینکه در پاداش حواله خودرو بازیکنان مشکلی بوجود آمد، گفت: به جای حواله خودرو، بازیکنان تیم ملی والیبال نفری 70 میلیون تومان پاداش دریافت می کنند که این پاداش قبل از رفتن به ریو پرداخت می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانامحمدرضا داورزنی بعد از پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان در گفت وگو با خبرنگاران افزود: به اعضای کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید می گویم. این برد را به مردم تبریک می گویم آنها غیرت مثال زدنی داشتند. خوشبختانه لطف خدا شامل حال ما شد. طبیعی است که حضور هوادارانی که چند ساعت ایستاده بازی را تماشا می کنند و قبل از آن هم به ورزشگاه آمده بودند به عنوان رکن اصلی موفقیت ما تأثیر بسزایی داشته باشند.
وی در مورد جو سالن در ست پنجم تصریح کرد: شاید می توانستیم 3 بر یک برنده شویم اما روند مسابقه به دلیل مصدومیت مجتبی میرزاجانپور تغییر کرد. فراموش نکنید لهستان قهرمان جهان است. بازیکنان ما در این سه هفته کولاک کردند. ما روسیه قهرمان المپیک، آمریکا قهرمان لیگ جهانی و لهستان قهرمان جهان را شکست دادیم. این موفقیت حاصل زحمات بچه ها، غیرت و تعصب و دعای خیر و لطف خداوند است.

داورزنی تصریح کرد: لطف خدا شامل حال مردم ایران شد. امیدوارم این روند یکشنبه ادامه پیدا کند و به قول والیبالی ها بلیت حضور در ریودوژانیرو را بگیریم. مردم در این ایام دعا کنند تا بازیکنان سلامت باشند. بچه ها از جان مایه گذاشتند.

رئیس فدراسیون والیبال در رابطه با اینکه آیا پاداشی به بازیکنان داده است عنوان کرد: این پاداش مربوط به قولی بود که دولت محترم قبلاً به بازیکنان داده بود. در آخرین مصوبه دولت پاداش یک و نیم میلیاردی و یک حواله خودرو برای کل بازیکنان تیم در نظر گرفته شده بود. با توجه به اینکه حواله خودرو مصوب نشده بود این مسئله از سوی کمیسیون اقتصادی به درخواست ما و پیگیری وزیر محترم ورزش بررسی و در نهایت قرار شد به جای حواله خودرو بازیکنان نفری 70 میلیون تومان دریافت کنند که این پاداش قبل از رفتن به ریو پرداخت می شود.

تیم ملی والیبال ایران در هفته هفتم لیگ جهانی موفق به شکست لهستان در بازی نخست شد و ساعت 21 روز یکشنبه در دومین مسابقه این هفته به مصاف این تیم که عنوان قهرمانی جهان را در پرونده کاری خود دارد، می روند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی