منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵
شناسه خبر: 309025
گروه :خبر
نماز جمعه
 

امام جمعه موقت اهل سنت جاسک:

پاداش نگاه رحمت به والدین،حج مقبول است

امام جمعه موقت اهل سنت جاسک گفت: پاداش نگاه رحمت به والدین،حج مقبول است و رضایت آن دو رضای الهی و خشم آنان خشم خداست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز ، شیخ سلیم شیهک زهی در خطبه های نماز جمعه این هفته جاسک ضمن تبریک تولد امام علی (ع) و روز مرد گفت:نبود پدر و مادر موجب فرو ریختگی و از هم گسیختگی نظام اجتماعی و ایجاد هرج و مرج شده و در آن هنگام چه مصیبت دردناکی در انتظار بشر خواهد بود.

 

وی با اشاره به وظیفه فرزندان نسبت به والدین گفت: در اسلام در خصوص احسان به والدین بسیار سفارش شده و از آزردن آنان نکوهش به عمل آمده است.

 

شیهک زهی افزود:احسان و محبت فرزندان عواطف آنان را رشد می دهذ و به تجربه ثابت گردیده فرزندانی که عاشق پدر و مادرشان هستند به عواطف همسر و فرزندان خود بهتر و برتر توجه و در اجتماع افرادی مهربان و دلسوز محسوب می شوند.

 

وی تاکید کرد: احسان به پدر و مادر عمر را طولانی می شود وسبب می شود که فرزندان نیز به ما احسان کنند.

 

امام جمعه موقت اهل سنت جاسک تصریح کرد:اصل و اساس خانواده پدر و مادر می باشد اگر این دو آسیب ببینند نظام خانواده از هم فرو خواهد پاشید.

 

وی در پایان اضافه کرد: اگر والدین توجه کنند که پس از توحید مطرح هستند انگیزه دعوت فرزندان به توحید در آنان زنده می شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است