منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۱
شناسه خبر: 334232
گروه :خبر
image

فرماندار شهرستان بندر خمیر گفت : دفاع از مظلوم به عنوان یکی از اصلی ترین تعالیم اسلامی و به عنوان راهبردی ترین اصول نظام مقدس اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار ،  علیرضا نصری فرماندار شهرستان بندر خمیر در راهپیمایی روز قدس گفت : حرکت عظیم شما مردم که در حقیقت یادگار گران سنگ معمار کبیر انقلاب است و در حقیقت مشت محکمی به دهان همه دولت های استکباری در راس آن آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی است.
وی در ادامه افزود: در حقیقت این اجتماع با شکوه شما مصداق آیه 120 سوره توبه است . که هیچ حرکت دسته جمعی که کفار را عصبانی می کند صورت نمی گیرد مگر اینکه برای آن پاداش عمل صالح ثبت شود.
نصری اظهار کرد: این سیل خروشان بهم پیوسته برای این است که یکبار دیگر سست بودن و عنکبوتی بودن اسرائیل غاصب را به جهانیان نشان دهیم.
فرماندار بندر خمیر خاطر نشان کرد: دفاع از مظلوم به عنوان یکی از اصلی ترین تعالیم اسلامی و به عنوان راهبردی ترین اصول نظام مقدس اسلامی است.
علیرضا نصری با بیان اینکه این حرکت دفاع از محور مقاومت اسلامی است گفت : امروز دستان پلید و ناپاک رژیم صهیونیستی و حامی خبیث آن برای به انحراف کشیدن مسئله فلسطین، که به فرموده امام راحل مسئله اول جهان اسلام است و برای به فراموشی سپردن قدس شریف با راه انداختن جنگ و خونریزی در جای جای کشور های اسلامی می خواستند این مسئله را به فراموشی سپرده شود و این اتفاق رخ نداد بلکه روز به روز ملت ها و آزادی خواهان جهان به رفتار های این رژیم کودک کش پی بردند.
نصری عنوان نمود: امروز تیر سه شعبه استکبار از کمان رژیم آل سعود به پیکره امت اسلامی نشانه رفته و ملت با هوشیاری و مقاومت مکر آنها را به خودشان باز خواهد گشت و دیری نخواهد شد که قدس عزیز پایدار خواهد شد.

 

انتهای خبر /ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان