منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷
شناسه خبر: 189863
گروه :خبر
gdhfg111

مسئول بسیج سازندگی میناب با اشاره به ویزیت رایگان 707 سندرکی در قالب اردوی جهادی جامعه پزشکی گفت: این اردو به مدت یک روز و با حضور 10 پزشک در شهرستان سندرک برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز  حبیب سهرابی،  فرمانده سپاه ناحیه میناب با بیان اینکه کمک رسانی به مناطق محروم یکی از وظایف بسیج جامعه پزشکی به شمار می رود، گفت:با اعزام گروه های جهادی به این مناطق سعی در کم کردن مقداری از درد و رنج این قشر جامعه را دارند.

وی اظهار کرد: امروز صبح یک گروه جهادی متشکل از 10 پزشک متخصص و عمومی به بخش سندرک اعزام شدند  که شامل رشته های داخلی،اطفال، ارولوژی، زنان، مغز و اعصاب، ختنه برای خدمات دهی رایگان به مناطق محروم بخش سندرک میناب اعزام شدند.

سهرابی خاطر نشان کرد: اعزام این گروه جهادی با همکاری مرکز بهداشت و درمان شهرستان بود که در این امر  707 نفر از مردم محروم این بخش توسط پزشکان بسیجی ویزیت شدند.

سید مرتضی موسوی مسئول بسیج سازندگی میناب با بیان اینکه در ویزیت‌شوندگان با داروهای رایگان مداوا شدند گفت: این اردو در راستای آرمان محرومیت زدایی از مناطق محروم انجام گرفته است.
مسئول بسیج سازندگی میناب با بیان اینکه از مجموع ویزیت‌ها تعداد 122 مورد به اورلوژی اختصاص یافت اظهار کرد: از تعداد 707 ویزیت تعداد 120 مورد به بیماری کودکان، 160 مورد بیماری داخلی، 100 مورد بیماری زنان، 150 مورد بیماری مغز و اعصاب، 40 مورد بیماری عمومی و 15 مورد بیماری‌های خاص اختصاص یافت.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان