منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
شناسه خبر: 345108
گروه :خبر
0091366

خبرنگارانی که شبانه‌روز در انعکاس و انتشار اخبار می‌کوشند امسال بدتر از هرسال دیگر شاهد بی‌توجهی مسئولان در گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار در بندرلنگه بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مـــــرواریـــــد نــــیـــــوز؛هر ساله با فرا رسیدن ۱۷مردادماه و سالروز شهادت محمود صارمی در کشور و جای جای ایران اسلامی بستری فراهم می شود تا از تلاش های قشر خبرنگار تجلیل شود.
در خصوص اهمیت و جایگاه فعالان رسانه ای و خبرنگاران به عنوان رابطان بین مردم و مسئولان و نمایندگان افکار عمومی هر چه مطلب و سخن گفته شود باز هم شاید نتوان ذره ای از تلاش های این قشر را بازگو کرد.
خبرنگارانی از یک سو همواره در همه مشکلات در کنار مسئولان هستند و از سوی دیگر با مردم هستند تا بتوانند دغدغه ها و خواسته های مردم را به گوش تصمیم گیران برسانند.

در این ایام ها در هر سال از سوی مسئولان مختلف از کشوری گرفته تا یک شهرستان دور افتاده وعده های فراوانی در حوزه های مختلف نسبت به رفع مشکلات خبرنگاران داده می شود.
برخی از اعطای تسهیلات و امکانات و مشارکت دادن خبرنگاران در تعاونی ها، عده ای از حل مشکل مسکن خبرنگاران، تعدادی از رفع نگرانی نسبت به امنیت شغلی و برخی دیگر از پیگیری بیمه خبرنگاران خبر می دهند.
بگذریم از این که چه میزان از این وعده ها تا کنون عملی شده یا می شود اما برخی نامهربانی ها در کنار همه بی توجهی ها به جامعه خبرنگاران بسیار درد آور است آن هم این که جامعه خبری و خبرنگاران در یک شهرستان حتی از یک تبریک خالی ویژه روز خبرنگار هم بی نصیب باشند.

ای در حالی است که این روزها بیشتر مسئولان استانی بر تکریم و حفظ احترام فعالان رسانه ای تاکید می کنند ولی در شهرستان بندرلنگه دستگاه های متولی فرهنگی برای قدردانی از تلاش های مخلصانه این قشر و گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی حتی یک بنر ساده هم در سطح شهر نصب نکرده اند.
اما خبرنگاران این قشر ساعی و پرتلاش با وجود تمام کمبودها همچنان به فعالیت خود که همانا بیان واقعیت ها و مشکلات مردم است با صداقت و امانتداری ادامه خواهند داد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است