منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۷
شناسه خبر: 256677
گروه :خبر
image534169

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از اجرای طرح ویژه نظارت بر عرضه میوه هندوانه در زنجان خبر داد و گفت: در برخی از اماکن هندوانه شب یلدا دانه‌ای 50 هزار تومان فروخته می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛مرتضی ممیزی اظهار کرد: در آستانه شب یلدا و به منظور کنترل بازار طی روزهای 27 و 28 آذر ماه امسال طرح بازرسی سرزده از میادین میوه و تره‌بار انجام شد.

وی با اشاره به اینکه بازرسی‌ها با حضور روسای شعب تعزیرات حکومتی استان زنجان برگزار شد، اضافه کرد: در این طرح ضمن بازرسی از میادین گران‌فروشی زیاد از حد میوه هندوانه توسط روسای شعب تعزیرات حکومتی استان زنجان مشاهده و تخلفات ثبت شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه طبق گزارشات روسای شعب هر هنداونه به قیمت 40 تا 50 هزار تومان به فروش می‌رسد، تصریح کرد: در همین راستا بلافاصله اقدامات لازم در برخورد با متخلفان انجام شد.

این مسئول با بیان اینکه طی این بازرسی‌ها 26 مورد تخلف گران‌فروشی هندوانه ثبت و به شعب تعزیرات ارسال شد، اضافه کرد: با تاکیدات صورت گرفته نسبت به تشکیل پرونده در اسرع وقت اقدام شده و پرونده‌‎های وارده در حال رسیدگی است.

وی با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی با فروشندگان آجیل و هندوانه با قاطعیت برخورد می‌کند، افزود: شهروندان محترم در صوت مشاهده تخلف گران‌فروشی می‌توانند با حضور در اداره کل نسبت به احقاق حقوق خود اقدام کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان همچنین از بازرسی از مراکز عرضه گاز مایع یک مورد کم‌فروشی گاز مایع توسط روسای شعب تعزیرات حکومتی زنجان خبر داد و گفت: برای تحقیقات بیشتر و تعیین میزان کل تخلف کم‌فروشی شعبه مربوط در حال رسیدگی به موضوع است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است