منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰
شناسه خبر: 259489
گروه :خبر
hormoz

نام نویسی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حالی در آستانه به صدا درآوردن سوت نهایی خود است که در روز پایانی و در دقایق 90 شاهد حضور برخی چهره های خاص بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در اخرین روز از نام نویسی ها محسن و فاطمه هاشمی فرزندان آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز وارد میدان رقابت برای کسب کرسی های سبز بهارستان شدند که عفت مرعشی مادرشان آنها را همراهی می کرد.

در هنگام نام نویسی فرزندان آیت الله هاشمی رفسنجانی تعدادی از داوطلبان که در صف ایستاده بودند به مسئولان ستاد انتخابات کشور اعتراض کردند که چرا فرزندان آیت الله بدون نوبت نام نویسی کرده‌اند که مسئولان پاسخ دادند نمایندگان آنان از صبح در ستاد انتخابات حضور داشتند و بخشی از روند نام نویسی را انجام داده اند.

فاطمه و محسن هاشمی پس از انجام مراحل ثبت نام در سالنی که همه خبرنگاران حضور داشتند حاضر شدند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

خبرنگاران از فاطمه هاشمی و عفت مرعشی پرسیدند که اگر محسن هاشمی رد صلاحیت شود چه واکنشی نشان می دهید که عفت مرعشی پاسخ داد: هیچ واکنشی نشان نمی دهیم و خوشحال هم می شویم و فاطمه هاشمی هم آن را تایید کرد.

در پایان این پرسش و پاسخ ها محسن هاشمی شعری را خواند:

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم

که در طریقت ما کافریست رنجیدن

به پیر میکده گفتم که چیست راه نجات

بخواست جام می و گفت عیب پوشیدن

همچنین عفت مرعشی در حال ورود به سالن محل استقرار خبرنگاران، خطاب به عکاسانی که از او عکس می گرفتند، گفت من که نمی‌خواهم کاندیدا شوم از من عکس نگیرید.

وی افزود: در صورت رد صلاحیت افراد خانواده ام واکنشی نخواهم داشت.

مرعشی گفت: مگر شورای نگهبان آیت الله هاشمی را در انتخابات ریاست جمهوری رد صلاحیت نکرد، واکنش ما چه بود؟ آقای جنتی خودشان عقل دارند و در این زمینه تصمیم می گیرند.

عفت مرعشی همچنین در مورد حکم مهدی هاشمی گفت:بازهم میگویم حکم مهدی پدرسوخته بازی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است