منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۶
شناسه خبر: 218638
گروه :خبر
 

نقدی بر سخنان جالب توجه محمد رضا عارف؛

وقتی فتنه گران، ولایت مدار می شوند!

خیانت های ریز و درشت برخی از سردمداران اصلاحات و زیر دستانشان به ملت و کشور این روزها بر هیچ کس پوشیده نیست تا جایی که حتی چهره هایی مثل صادق خرازی و برخی دیگر از خود اصلاحات چی ها، چند صباحی است که دست به افشاگری در مورد خیانت های اصلاح طلبان می زنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  محمدرضا عارف در دیدار دبیرکل و اعضای شورای مرکزی “حزب اتحاد ملت” که می توان این حزب و اعضای آن را ادامه حزب منحله مشارکت دانست، اخیراً به دفاع از چهره های تندرو اصلاح طلبان که بزرگترین خیانت ها را به ملت ایران کرده اند پرداخته است.

وی که ریاست بنیاد امید ایرانیان را بر عهده دارد در صحبت های خود اصلاح‌طلبان را وفادارترین افراد به انقلاب اسلامی ایران دانسته و گفته است: کسانی که به برکت انقلاب اسلامی صاحب تریبونی شده‌اند با چه جسارتی به خود اجازه می‌دهند اصلاح‌طلبان را فتنه‌گر و ضد ولایت فقیه معرفی کنند؟ عده‎ای که این اتهامات را به اصلاح‌طلبان می‌زنند کاش جسارت این را هم داشتند که بگویند در زمان پیروزی انقلاب چه می‌کردند!
 عارف همچنین در دیدار دبیرکل و اعضای شورای مرکزی حزب اتحاد ملت با تبریک آغاز فعالیت این تشکل سیاسی، بر ضرورت تقویت انسجام بخشی در مجموعه اصلاح‌طلبان تاکید کرده و بیان داشته است: شکل‌گیری احزاب مختلف در دوران جدید به خصوص بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری نوید بخش نشاط سیاسی در کشور است و وظیفه همه فعالان سیاسی است که در حفظ این فضا و ارتقای آن تلاش و فعالیت‌های خود را در قالب تشکل‌های شناسنامه‌دار و رسمی ساماندهی کنند.

وی حضور حزب اتحاد ملت را به عنوان یک ظرفیت موثر در مجموعه اصلاح‌طلبان دانست و ادامه داد: مطمئنا تاسیس یک تشکل سیاسی به روند توسعه سیاسی در کشور کمک می‌کند و نباید تصور شود تشکیل یک حزب باعث کمرنگ شدن احزاب دیگر می‌شود چرا که در فضای رقابتی علاوه بر افزایش نشاط سیاسی به تقویت تحزب در کشور نیز کمک می‌شود.

عارف در بخش دیگری از سخنان خود به وفاداری اصلاح‌طلبان به انقلاب اسلامی و راه و خط رهبر فقید انقلاب اشاره کرده و گفته: در صف اول مبارزات در رژیم گذشته افرادی حضور داشتند که امروز با هویت اصلاح‌طلبی شناخته می‌شوند، بعد از انقلاب اسلامی هم در راه و خط امام خمینی(ره) بودند و در هشت سال دفاع مقدس هم حضور موثری در جبهه داشتند و جزو  ولایتمدارترین افراد هم محسوب می‌شوند(! )حال کسانی که به برکت انقلاب اسلامی صاحب تریبونی شده‌اند با چه جسارتی به خود اجازه می‌دهند اصلاح‌طلبان را فتنه‌گر و ضد ولایت فقیه معرفی کنند؟ عده‎ای که این اتهامات را به اصلاح‌طلبان می‌زنند کاش جسارت این را هم داشتند که بگویند در زمان پیروزی انقلاب چه می‌کردند….

دفاع عارف از برخی چهره های تندرو اصلاح طلبان که خیانت های پنهان و آشکار فراوانی را به ملت و کشور و امام و رهبری کرده اند در حالی است که در بارها فتنه به کشور تحمیل کرده اند و در جریان فتنه 88 هم برخی از اصلاح طلبان خائن قصد براندازی نظام را داشتند که با هوشیاری مردم و تدابیر رهبر معظم انقلاب تیرشان به سنگ خورد و اینک این سوال مطرح است که با چه منطقی وی به دفاع تمام قد از اصلاح طلبان که سابقه خیانت به ملت و کشور را دارند می پردازد و از آن سو به رسانه های ارزشی و چهره های انقلابی که اصلاح طلبان تندرو را فتنه گر میخوانند، می تازد!

صدالبته ما هم اعتقاد نداریم که همه اصلاح طلبان فتنه گر و خائن هستند اما به واقع بسیاری از سران و مدعیان آن ها چه در فتنه 88 و چه در دوران قبل و بعد آن با حرف ها و رفتارهای خود نشان دادند که گرچه در سخن همیشه دم از امام (ره) می زنند و این روزها هم از ولی فقیه اما عمل و رفتارشان مغایر با آن چیزی است که بر زبان می رانند!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است