منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۳
شناسه خبر: 284173
گروه :خبر
image649704
 

تلاش برای رای نیاوردن آیات جنتی، یزدی و مصباح یزدی؛

وقتی بی بی سی برای انتخابات خبرگان نسخه می پیچد

هاشمی رفسنجانی، اصلاح طلبان و دولتی ها باید این سوال را از خود بپرسند که چه عاملی موجب شده تا در انتخابات خبرگان به چنین اجماع و موضع مشترکی با بی بی سی و رسانه های غربی برسند و از هواداران خود بخواهند به نحوی عمل کنند تا افراد مورد کینه جبهه کفر و در راس آن آمریکا، نتوانند به مجلس خبرگان راه پیدا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، با نزدیک تر شدن به زمان برگزاری انتخابات و هراس دشمنان از حضور پرشور مردم پای صندوق های رای که پیروزی دیگری را برای انقلاب اسلامی رقم خواهد زد، رسانه های بیگانه دست به کار شده و نقشه هجمه را برای ایادی داخلی شان ترسیم کرده اند. بی بی سی فارسی طی جدیدترین اقدام خود طی گزارشی نوشته است برای جلوگیری از روی کار آمدن آیت الله مصباح، آیت الله جنتی و آیت الله یزدی در خبرگان لازم است حداقل 600هزار و حداکثر یک میلیون نفر به فهرست 16 نفره رقبای آنان رای بدهند.

از سوی دیگر سایت رادیو فردا وابسته به سازمان سیا در گزارشی این سه نفر را با نام “مثلث جیم” نامگذاری کرده و هدف اصلی جریان وابسته به آمریکا را در انتخابات پیش رو حذف این مثلث دانسته است. پس از آن سایت های فتنه گران در داخل که کدهای ارسال شده توسط اربابانشان را دریافت کرده بودند همان خط را در پیش گرفته و درخواست حمایت از لیست 16 نفره را مطرح کرده است.

در واقع اگر در انتخابات پیش رو تعداد رای لازم برای انتخاب نشدن آیت الله یزدی، آیت الله مصباح و آیت الله جنتی بواسطه تبلیغ اصلاح طلبان و جریان موسوم به اعتدال، جمع شود بی بی سی و رادیوفردا و سایر رسانه های غربی و صهیونیستی رضایت خواهند داد.

این صف کشی یادآور تقابل مشروطه خواهان انگلیسی با حامیان مشروطه مشروعه بود که در نهایت با حیله گری و فتنه انگیزی های انگلیس به شهادت شیخ فضل الله نوری و انحراف مشروطه ختم شد. اما مردم نشان خواهند داد امروز روزگاری نیست که علمای تزار اول اسلام در آن تنها بمانند و شیخ فضل الله ها به پای دار کشیده شوند، بلکه در این دوران فتنه گران هستند که تباه خواهند شد.

اما هاشمی رفسنجانی، اصلاح طلبان و دولتی ها باید این سوال را از خود بپرسند که چه عاملی موجب شده تا در انتخابات خبرگان به چنین اجماع و موضع مشترکی با بی بی سی و رسانه های غربی برسند و از هواداران خود بخواهند به نحوی عمل کنند تا افراد مورد کینه جبهه کفر و در راس آن آمریکا، نتوانند به مجلس خبرگان راه پیدا کنند.

جا دارد فرمایشات امام خمینی (ره) برای این افراد که اکنون مواضعشان همسو با اصلی ترین دشمن انقلاب، کشور و مردم قرار گرفته، مورد بازخوانی قرار بگیرد. امام خمینی (ره) با اشاره به این نکته که انتظار نباید داشته باشیم که دشمنان از ما تعریف کنند فرمودند: “اگر چنانچه امریکا از ما تعریف کند و روزنامه‎های امریکا از ما تعریف کنند، آن وقت است که باید مردم بگویند این چه است قضیه؟”

ایشان همچنین در جمع اقشار مختلف مردم در مدرسه فیضیه با تاکید بر اینکه  “دژ بزرگ اسلام و این دژ بزرگ روحانیت هر دوی آن، مورد نفرت اجانب است” از روشنفکران و متفکران خواستند این دژها را نشکنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند