منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
شناسه خبر: 331577
گروه :خبر
13940217000225_PhotoA
 

پشت‌پرده ماجرای شانتاژ خبری ایست قلبی متهم امنیتی در زندان

وقتی بیمارستان دانشگاه آزاد هم حاضر به تأیید ادعای احسان مازندرانی نشد

در حالی که همسر احسان مازندرانی با به راه انداختن موجی در فضای مجازی تلاش داشت تا اعلام کند همسرش دچار ایست قلبی شده، مسئولان بیمارستان دانشگاه آزاد هم حاضر نشدند به وی گواهی ایست قلبی بدهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، کانال منتسب به مازندرانی که توسط همسر وی اداره می شود بعد از ظهر دیروز عبارت “ایست قلبی احسان مازندرانی” را بدون هیچ توضیحی منتشر کرد.
نویسنده این عبارت خواست تلاش کند لااقل، به مدت چند ساعت فضای مجازی را متاثر از دلسوزی فعالین مجازی و رسانه ای برای مازندرانی قرار دهد.
بر اساس این گزارش، مازندرانی که به اهداف رسانه ای خود در بیمارستان سینا دست نیافته بود درخواست انتقال به بیمارستان بوعلی را مطرح تا ادعای حمله و ایست قلبی او بررسی پزشکی شود. بیمارستانی که تحت نظارت و مدیریت سازمان زندان ها نیست و به دلیل اثبات حسن نیت دستگاه قضا با خانواده وی پس از درخواست آنها حضور مازندرانی در این بیمارستان مورد موافقت قرار گرفت.
این در حالی است که بیمارستان بوعلی متعلق به دانشگاه آزاد است که احسان مازندرانی مدیرمسئول ارگان رسانه ای آن یعنی روزنامه فرهیختگان بود و حتی کادر درمانی بیمارستان بوعلی هم حاضر به تایید این ادعا نشدند و از نظر پزشکی ثابت شد که هیچگونه مستندی مبنی بر ایست و یا حتی حمله قلبی هم وجود ندارد.
مازندرانی که این روزها به دلیل برخی موضوعات پرونده اش کمتر کسی جرات حمایت از او را دارد، مسیری نخ نما شده و سناریویی تکراری را انتخاب کرده است. نشانه بارز این موضوع نامه ای بود که اخیرا با امضای روزنامه نگاران در حمایت از وی منتشر شد. نامه ای که غالب اعضای آن روزنامه نگاران ایرانی خارج از کشور هستند و سال هاست هر بیانیه ای علیه هر یک از نهاد های حاکمیتی ایران را امضا می کنند.
بدیهی است تلاش های او و همسرش برای ماندن در صدر اخبار زندانیان سیاسی و مظلوم نمایی بیش از حد، نه تنها کمکی به روال قانونی پرونده او نمی کند، بلکه این شائبه را نیز ایجاد می کند که او تنها و بدون پشتوانه روز به روز رادیکال تر می شود.
به نظر می رسد این اتفاق محصول مشورت های بیرونی است که کمتر دلشان به حال مازندرانی می سوزد و تنها به فکر بهره برداری سیاسی از او هستند.
شاید بتوان سرنخ این موضوع را در اقامت یک عضو از خانواده همسر مازندرانی در خارج از کشور و واسطه گری او میان ملیحه حسینی، همسر مازندرانی و رسانه ها و سرویس های امنیتی خارجی جست و جو کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است