منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
شناسه خبر: 225145
گروه :خبر
13930603000299_PhotoA

قائم مقام تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان گفت: چه کسی اجازه داده است که مذاکره با شیطان بزرگ به ارتباط بیانجامد که آقای وزیر محترم وقاحت دست دادن با اوباما را پیدا کرده است؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، میکائیل دیانی قائم مقام تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان گفت: در این بهبوهه خبرهای تلخی که هر روز ما از فاجعه منا می شنویم و در شرایطی که دولت منفعلانه ترین رفتار را در مقایسه با حجم فاجعه از خود نشان می دهد و در روزهایی که بیشتر اخبار این فاجعه در رسانه ها می پیچد خبر دست دادن آقای ظریف با شمر زمان در راهروهای سازمان ملل دیگر به هیچ وجه قابل تحمل نیست.

وی افزود: چه کسی اجازه داده است که مذاکره با شیطان بزرگ به ارتباط بیانجامد که آقای وزیر محترم وقاحت دست دادن با اوباما را پیدا کرده است؟ کدام یکی از آحاد ملت به او چنین اجازه ای داده است؟ چرا آقای وزیر شأن و جایگاه خود و جمهوری اسلامی را نمی داند و با رفتارهای غلط خود قدرت استراتژیک و هژمونی ضداستکباری ایران را به بازی می گیرد؟ این رفتارها دیگر قابل پذیرش نیست و حتی عذرخواهی آقای وزیر هم دیگر دردی را درمان نمی کند چرا که با این روند مردم هر روز باید از بین رفتن عزت ملی خود را نظاره گر باشند.

دیانی با بیان اینکه این شأن ضد استکباری ایران را حتی رئیس جمهور اسبق کشور با همه شعارهای جامعه مدنی و گفت‌وگوی تمدن هایش می فهمید، گفت: وی در زمان مسئولیتش در سال 2000 وقتی در سازمان ملل رفته بود هنگامی که کلینتون به توصیه مشاورانش، برای شکستن یخ روابط آمریکا با ایران، در راهرو سازمان ملل منتظر ایستاد که مثلا به طور غیر منتظره با وی روبرو شود و دست دوستی دهد. او رفتن و نشستن در توالت را به دست دادن با رئیس جمهور آمریکا ترجیح داد و آنقدر آنجا نشست که کلینتون مأیوسانه راهرو را ترک کرد.

وی ادامه داد: رفتارهای آقایان دیگر عزت و آبرویی برای کشور باقی نگذاشته است و این روند نه تنها پاسپورت ایرانی را عزیز نمی کند بلکه ما روز به روز شاهد از بین رفتن این عزت نیز هستیم. چرا دولت نمی خواهد واقعیت را ببیند که آمریکا در طی شصت و چند سال چقدر علیه ملت جنایت کرد؟ چرا جنایت های آمریکا در طول همین دو سال مسئولیتش را نگاه نمی کند؟ چرا در ذهن خود یکبار هم که شده توطئنه نفتی آمریکایی سعودی را مرور نمی کند؟ چرا حادثه فرودگاه جده را درس عبرت نمی گذارد؟ چرا و چرا و چرا دولت آنقدر بی توجه و بی اهمیت نسبت به آبروی ملی ایران شده است؟

به گفته قائم مقام تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان، بی تدبیری‌ها در عرصه دیپلماسی تاکنون بیش از همه بوده و این بی تدبیری ها متاسفانه به همه حوزه ها هم تسری پیدا می کند و با همین مسیر غلط که پروژه نفوذ را برای آمریکایی ها راحت می کند فرهنگ و اقتصاد و تفکر و هویت ایرانی هم امروز مورد تهدید است. دولت با این روند سند ناکارآمدی خود را امضا می کند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است