منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۴
شناسه خبر: 225220
گروه :خبر
13940707000849_PhotoA

فرزند آیت‌الله‌العظمی محمدرضا مؤیدی‌قمی، وفات وی را در فاجعه منا تکذیب کرد و این فاجعه را تعمدی خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن مؤید‌زاده امام جماعت مسجد جامع پردیس و فرزند آیت‌الله‌العظمی محمدرضا مؤیدزاده معروف به مؤیدی‌قمی در خصوص آخرین وضع مفقود شدن پدرش در فاجعه منا اظهار داشت: آیت‌الله‌العظمی مؤیدی‌قمی با نخستین پرواز با کاروان 35010 به مکه مکرمه پرواز کردند و از بعد از حادثه منا جزو مفقودین اعلام شدند و تاکنون خبری از ایشان اعلام نشده است.

وی افزود: در شناسنامه، نام فامیلی پدر مؤیدزاده است؛ اما به مؤیدی‌قمی مشهور هستند و در تمام خبرها به این نام اشاره می‌شود.

فرزند آیت‌الله‌العظمی مؤیدی‌قمی ادامه داد: از زمان وقوع فاجعه منا تاکنون، تمام مسئولان پیگیر مفقود شدن آیت‌الله هستند و مسئولان تمام توان خود را برای مشخص کردن وضع آیت‌الله گذاشته‌اند.

وی افزود: روز گذشته از دفتر مقام معظم رهبری به بیت پدر در قم مراجعه کردند و تماسی از آیت‌الله شاهرودی داشتیم و از دلواپسی و پیگیری که دارند، سپاسگزاری می‌کنیم.

فرزند آیت‌الله‌العظمی مؤیدی‌قمی در خصوص حال خود و خانواده در این چند روز بعد از فاجعه منا اظهار کرد: شبانه‌روز در حال دعا هستیم تا خداوند آنچه خیر است، برای همه حجاج برقرار کند و آیت‌الله‌العظمی مؤیدی‌قمی همراه با باقی مفقودین به سلامتی بازگردند.

مؤیدزاده در خصوص حادثه منا و کم‌کاری سعودی‌ها گفت: خبرهایی که از مکه رسیده و طی ارتباطات و پرس‌وجوهایی که با منا برقرار شد، متوجه شدیم در این فاجعه و رخداد تلخ و ناگوار تعمد و عمد وجود داشته است.

فرزند آیت‌الله‌العظمی مؤیدی‌قمی ادامه داد: آیت‌الله مؤیدی‌قمی دارای خانواده‌ای روحانی و 6 فرزند هستند که همگی ملبس به لباس روحانیت شده‌اند و همچنین دامادهای پدر هم همه روحانی هستند.

وی افزود: آیت‌الله‌العظمی مؤیدی‌قمی بیش از 30 سال در قم به تدریس دروس خارج حوزه علمیه مشغول بودند و قبل از آن نیز درس‌های سطوح حوزوی می‌دادند و شاگردان زیادی داشتند که در حال حاضر امامان جمعه‌ سطح کشور، رؤسای عقیدتی سیاسی، قضات و … مانند امام جمعه حال حاضر دماوند، قرچک و . . . از شاگردان آیت‌الله‌العظمی مؤیدی‌قمی بودند.

مؤیدی‌زاده ادامه داد: تاکنون خبر قطعی در خصوص آیت‌الله‌العظمی مؤیدی‌قمی اعلام نشده و هنوز هیچ خبر قطعی از مکه به ما اعلام نشده و نام ایشان جزو مفقودین است.

فرزند آیت‌الله‌العظمی مؤیدی‌قمی افزود: دو روز پیش تمام خبرگزاری‌ها ارتحال پدر را تیتر کردند که این درست نیست و تا رسیدن خبر موثق همه ما در انتظار خبر خوش از صحت ایشان هستیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است