منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۹
شناسه خبر: 198163
گروه :خبر
13931223000834_PhotoA

وزیر ارتباطات به رئیس جمهور قول دادند و رئیس جمهور به مردم قول داده که دغدغه‌ و مشکل پهنای باند را حل کند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اسحاق جهانگیری امروز در مراسم افتتاح پروژه توسعه لایه انتقال شبکه، اظهار داشت: تنها با تکیه بر ICT می‌توان اقتصاد کشور را متحول کرد، دولت پاسخگو، خدمت‌رسان و شفاف با توسعه ICT محقق می‌شود.

معاون اول رئیس جمهوری گفت:‌ دولت مصمم به استقرار دولت الکترونیک و همراه در کشور است. چرا باید به مردمی که می‌توانند با یک موبایل خدمات لازم را دریافت کنند، ظلم کنیم و بگوییم که باید پس از چند روز سرگردانی و به روش دیگری خدمت بگیرید.

وی گفت: وزیر ارتباطات وعده راه‌اندازی 100 هزار شغل در حوزه ICT در سال 94 را داده است. هم اکنون 70 درصد جمعیت ایران در سن کارند و این برای کشور یک فرصت است.

جهانگیری اظهار داشت:‌آقای واعظی به رئیس جمهور قول داده‌اند و رئیس جمهور نیز به مردم قول داده که دغدغه‌های پهنای باند را برطرف کنند.

معاون اول رئیس جمهوری تاکید کرد: نباید در زیرساخت‌های کشور برای توسعه ICT محدودیت ایجاد کنیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی