منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۲۰
شناسه خبر: 352246
گروه :خبر
uni-300x190

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم یک سال پیش از اهدای زمین به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان این شهرستان خبر داداما این خبر فقط در حدشعارباقی ماند و خبری از واگذاری زمین نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از قشم آزاد ، حمیدرضا مومنی ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴ در جریان بازدید از آزادگان دوران دفاع مقدس این جزیره از مسوول بنیاد شهید قشم خواست که لیست خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را برای اهدای زمین تهیه کند که این کار توسط مسول بنیاد شهید صورت گرفت اما با اینکه بیش از یک سال می گذرد هنوز مدیرعامل به وعده ی خود عمل نکرده است .

وی که معتقد است خانواده های معظم شاهد نباید هیچ دغدغه ای در زمینه مسکن و اشتغال داشته باشند وعده هایی به خانواده شهداء داد که به هیچ یک ازآنها عمل نکرد .

طی مشاهده عینی خبرنگار قشم آزاد خانواده های شهداء قشم افرادی قانع و با تمام مشکلاتی که دارند بدون اینکه چیزی از مسوولی بخواهند به زندگی خود ادامه می دهند اما حضورمسولان ارشد شهرستان در جمع خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان و دادن وعده های توخالی زیاد جالب  و در خورشان یادگاران جبهه و جنگ نیست .

اشتغال و به کارگیری فرزندان خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان یکی دیگر ازوعده هایی است که هر آن مسوولان دردیدارهای با این عزیران به میان می آورند ولی این وعده ها درحد حرف باقی می ماند ، تا اینکه خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان از این وضعیت ابراز نارضایتی داشته باشند .

امید است با تدابیری ازسوی مدیرعامل سازمان مطقه آزاد و فرماندارشهرستان قشم به خواسته های به حق خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان رسیدگی شود تا دغدغه برای اشتغال فرزندان تحصیل کرده خود و مسکن نداشته باشند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی