منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
شناسه خبر: 215924
گروه :خبر
13940603000287_PhotoA

خبرنگار باسابقه کشورمان عنوان کرد: طی یکی دو روز گذشته روند درمان سید محمد حسن حسینی در بیمارستان ادامه پیدا کرد و بناست که وی امروز یکشنبه برای ادامه درمان به تهران منتقل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسن شمشادی خبرنگار باسابقه کشورمان که بیش از 4 سال در مناطق جنگی سوریه حضور داشت، توضیحاتی را درباره آخرین وضعیت سید محمد حسن حسینی خبرنگار اعزامی کشورمان به سوریه ارائه داده است.

وی در این باره عنوان کرد: سید محمد حسن حسینی، خبرنگار صدا و سیما که پنج روز پیش، بر اثر اصابت ترکش های خمپاره تروریستهای تکفیری در ارتفاعات لاذقیه در شمال غرب سوریه، بشدت زخمی شده بود، بالاخره با بهبود نسبی وضعیت جسمیش، به دمشق منتقل و در بیمارستانی در پایتخت سوریه بستری شد.

شمشادی همچنین اضافه کرد: طی یکی دو روز گذشته روند درمان سید در بیمارستان ادامه پیدا کرد و بنا به گفته دوستانم در سوریه، بناست که امروز یکشنبه برای ادامه درمان به تهران منتقل شود.

این خبرنگار باسابقه کشورمان درباره ترکشی که به چشم حسینی خورده نیز تصریح کرد: ترکشی که نزدیک چشم راست سید خورده، کمی پزشکان رو حساس تر کرده و برای همین، و بمنظور بررسی چگونگی درمان این وضعیت، با استفاده از متخصصان حرفه ای کشورمان، قصد بر انتقال همکارمان به تهران هست.

شمشادی در پایان همچنین از مردم خواست تا برای سلامتی کامل و عاجل همه بیماران، بویژه سید محمد حسن حسینی دعا کنند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است