منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
شناسه خبر: 307959
گروه :خبر
Untitled_3965-280x300

فرماندار رودان اظهار کرد: وضعیت فعلی جاده ارتباطی بخش بیکاه بسیار نامطلوب و نامناسب است و این موضوع باعث نگرانی مردم و شوراهای اسلامی بخش بیکاه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛احمد محمودی فرماندار رودان در دیدار با اعضاء شورای اسلامی شهر و بخش بیکاه با اشاره به تقویت فرهنگ مدیریت جهادی و با عنایت به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: مشکلات در سطح روستاها با پیگیری مجدانه آحاد مردم و حمایت شوراهای اسلامی و با اقدام به موقع دستگاههای اجرایی رفع می شود.

 

فرماندار رودان اظهار کرد: وضعیت فعلی جاده ارتباطی بخش بیکاه بسیار نامطلوب و نامناسب است و این موضوع باعث نگرانی مردم و شوراهای اسلامی بخش بیکاه شده است.

 

وی در ادامه افزود: این موضوع در حال پیگیری است و با برنامه ریزی صورت گرفته ۴/۵ کیلو متر از جاده ارتباطی بخش بیکاه تعریض و آسفالت خواهد شد.

 

محمودی خواستار بررسی و مطالعه دقیق مشکلات راه ارتباطی بخش بیکاه شد و تاکید کرد:  تلاش شود پس از بازدید میدانی و فنی نسبت به رفع مشکل مسیر اقدام و در جهت رضایتمندی مردم گام برداشته شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است