منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
شناسه خبر: 306192
گروه :خبر
612113
 

با پیگیری های خبرنگاران موقتا صورت گرفت؛

وصل شدن آب و برق یک مدرسه بعد از گذشت ۱۳ سال

آب و برق دبستان روستای بابک بشاگرد بعد از گذشت 13 سال با پیگیری های خبرنگاران وصل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛در 4 بهمن ماه سال گذشته خبری مبنی بر تحصیل ۱۳ ساله دانش آموزان یک روستا در مدرسه بدون آب و برق در سایت خانه فرهنگ و هنر هرمزگان قرار گرفت که واکنش مدیر آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد به دنبال داشت اما در حال حاضر بعد از گذشت 13 سال با پیگیری های خبرنگاران موقتا وصل شد.

 

حمید احمدی دهیار روستای بابک در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده در سال گذشته و با کمک های اداره آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد مشکل آب و برق دبستان این روستا برطرف شد.

 

احمدی افزود: در حال حاضر آب و برق این مدرسه به صورت موقت وصل شده است و دانش آموزان می توانند از این منابع استفاده کنند.

612113

وی گفت: این خدمات به صورت موقت برای سال تحصیلی 94-95 انجام شده است و والدین دانش آموزان این امکانات را برای نسل های آینده نیز می خواهند.

 

گفتنی است که این دبستان با گذشت 13 سال کمکان بدون آب و برق مانده بود که با پیگیری های خبرنگاران و دهیاری روستا و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد این مشکل به صورت موقت حل شد.

 

روستای بابک در 10 کیلومتری از مرکز شهرستان بشاگرد (شهر سردشت) قرار دارد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است