منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۶:۵۴
شناسه خبر: 329945
گروه :خبر
IMG_0070

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیگیری مشکلات شهرستان پارسیان وزیر کشور را برای پاسخگویی به مجلس می کشانم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛سیدمصطفی ذوالقدر نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت:ماه مبارک رمضان ماهی است که ابتدای آن رحمت،میانه آن مغفرت ودر پایان این ماه مبارک نامه آزادی از آتش جهنم به دست ما خواهند داد.

 

سیدمصطفی ذوالقدر اظهار کرد: این اولین بار نیست که به استان هرمزگان تجاوز شده است آن زمانی که استان کرمان می‌خواست به سمت هرمزگان دست درازی کند من تنها بودم و یک‌تنه مقابل تمام زیاده‌خواهی‌ها ایستادگی کردم که تا ابد فکر تجاوز به طرف هرمزگان را نکند.

 

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی  افزود: استان کرمان در غیاب من معادن فاریاب را برد من طی سخنرانی تندی که علیه دولت سابق انجام دادم روزنامه کیهان نوشت ،سیاه نمایی های ذوالقدر ودولت به من قول بازگشت معادن فاریاب را داد که هنوز عملی نشده و دراین دوره معدن فاریاب را برمی گردانیم.

 

وی گفت: فقط در خواب خواهید دید که ما هرمزگانی‌ها بگذاریم شما استان فارسی ها بخواهید ذره‌ای از خاک ما را جدا کنید و تا من هستم انتزاعی امکان‌پذیر نیست.

 

ذوالقدر با اشاره به اینکه خلع نبود نماینده مجلس در غرب هرمزگان احساس می شود گفت: نمی دانم چرا انتخابات غرب هرمزگان باطل شده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است