منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۷
شناسه خبر: 217990
گروه :خبر
13940608000664_PhotoA
 

بعد از کتک خوردن سرباز اسرائیلی از یک دختر و زن فلسطینی

وزیر فرهنگ اسرائیل: باید به مهاجمان غیرمسلح فلسطینی هم تیراندازی کنیم

بعد از کتک خوردن یک نظامی صهیونیستی به دست زنان و کودکان فلسطینی وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی گفت، ارتش اسرائیل باید به آنها تیراندازی می‌کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بعد از کتک خوردن یک نظامی صهیونیستی از زنان و کودکان فلسطینی که به کمک یک کودک 12 ساله آمده بودند، «میری رگو» وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی گفت، ارتش اسرائیل باید به آنها تیراندازی می‌کرد.

به گزارش پایگاه خبری «میدل ایست مانیتور»، «رگو» گفت، باید به این معترضان غیر مسلح تیراندازی می‌شد.

وی از «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم خواست به خاطر جلوگیری از تحقیر سربازان، سیاست ارتش درباره تیراندازی را تغییر دهند.

«میری رگو» در صفحه فیس‌بوک خود نوشت: «لازم است به سرعت تصمیم بگیریم، سربازی که مورد حمله قرار می‌گیرد، باید اجازه تیراندازی داشته باشد. من از وزیر امنیت می‌خواهم به تحفیر سربازان پایان دهد و قوانین تیراندازی را فورا تغییر دهد».

وی افزود، هر کسی به شهروندان و سربازان اسرائیلی آسیب برساند، لازم است بداند خون او دست خودش است.

هفته گذشته یک نظامی صهیونیستی یک کودک 12 ساله را به بهانه پرتاب سنگ بازداشت کرده بود که زنان و کودکان فلسطینی به کمک او آمدند و با کتک زدن سرباز اسرائیلی او را نجات دادند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی