منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۷
شناسه خبر: 304103
گروه :خبر
13940523000093_PhotoA

جک لو، وزیر خزانه‌داری آمریکا می‌گوید که سیستم مالی آمریکا به روی ایران باز نیست و تا زمانی که ایران رفتار خود را در حوزه‌های غیرهسته‌ای تغییر نداده، تحریم‌های غیرهسته‌ای باقی می‌مانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جک لو، وزیر خزانه‌داری آمریکا با حضور در شورای روابط خارجی این کشور به سخنرانی پرداخت.

وی در سخنان خود به نقش آمریکا در اقتصاد جهانی طی 70 سال گذشته پرداخت.

لو در این سخنرانی بر لزوم همکاری آمریکا و چین در اقتصاد جهانی تاکید کرد و از این دو کشور به‌عنوان بزرگ‌ترین اقتصادها در جهان نام برد.

وی سپس در گفت‌وشنود با مجری شورای روابط خارجی آمریکا و حضار در جلسه حاضر شد و در پاسخ به «باربارا اسلیوین» در خصوص ایران تصریح کرد: تحریم‌های هسته‌ای که درسترسی ایران را به منابع مالی‌اش محدود می‌کرد، رفع شده‌اند. ما دولت به دولت و موسسه به موسسه این موضع را شفاف کرده‌ایم.

آقای لو در خصوص دردسرهای ایران برای استفاده از دلار هم گفت که این مشکلات یکی به نوع کارکرد خود ایران بازمی‌گردد و دیگری به مسائلی که در حوزه هسته‌ای نمی‌گنجند.

وزیر خزیانه‌داری آمریکا همچنین تاکید کرد که سیستم مالی آمریکا به روی ایران باز نیست و تا زمانی که ایران رفتار خود را در حوزه‌های غیرهسته‌ای تغییر نداده، تحریم‌های غیرهسته‌ای باقی می‌مانند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی