منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹
شناسه خبر: 322146
گروه :خبر
hormoz

موشه یعلون روز یکشنبه به طور رسمی از سمت وزارت جنگ رژیم صهیونیستی کناره‌گیری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  “موشه یعلون” امروز به طور رسمی کناره‌گیری خود از سمت وزارت جنگ را اعلام کرد.

در مراسم کوتاهی در مرکز فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی، وی با فرماندهلان نظامی پیش از ترک پست خود دیدار کرد.

موشه یعلون با ترک پست خود، زمینه را برای پیوستن “آویگدور لیبرمن” رئیس حزب اسرائیل بیتنا به کابینه را فراهم کرد.

یعلون درباره علت استعفای خود گفته بود: من به دلیل رفتار نتانیاهو و عدم اعتماد از سمت خود استعفا می‌کنم. توسعه ائتلاف برای نتانیاهو به سادگی به دست نخواهد آمد.

پیش از این «بنیامین نتانیاهو»  موافقت خود با شروط آویگدور لیبرمن و وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود و این در حالی است که لیبرمن تا کنون بارها از نتانیاهو انتقاد کرده و او را دروغگو و بزدل خوانده بود.

بر اساس این گزارش، تعداد کرسی های حزب لیبرمن در کنست از 6 کرسی تجاوز نمی کند و لذا ناظران بر این عقیده هستند که پیوستن وی به کابینه نتانیاهو هرگز باعث توسعه کابینه نمی شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی