منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹
شناسه خبر: 222678
گروه :خبر
13910922000400_PhotoA

معاون وزیر صنعت گفت: در نشست اخیر بین وزرای بازرگانی و صنعت فرانسه و ایران، وزیر بازرگانی فرانسه گفت، در ایران شمار بسیاری خودرو فرانسوی دیدم؛ از صحبت او می‌توان فهمید شوکه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محسن صالحی‌نیا، معاون امور صنایع و اقتصادی در مراسم افتتاح خط تولید ساندرو در شرکت پارس‌خودرو گفت: در نشست اخیر بین وزرای بازرگانی و صنعت فرانسه و ایران، سیاست‌های خود را درباره تولید خودروی مشترک اعلام کردیم و بر لزوم صادرات خودرو، همکاری قطعه‌سازان ایرانی با قطعه‌سازان بین‌المللی و برخورداری از خدمات پس از فروش مناسب تأکید داشتیم.

محسن صالحی‌نیا ادامه داد: در این نشست  نمایندگانی از شرکت‌های رنو و پژو نیز حضور داشتند و تأکید کردیم که سیاست‌های توسعه فعالیت آن‌ها در ایران باید براساس رضایت مشتریان صورت گیرد.

صالحی نیا افزود: در این نشست وزیر بازرگانی فرانسه گفت: در ایران شمار بسیاری ماشین فرانسوی در حال تردد دیدم؛ از این صحبت وزیر فرانسوی می‌توان فهمید که وی شوکه شده است.

صالحی‌نیا همچنین از دستور نعمت‌زاده، وزیر صنعت برای تشکیل کارگروه ویژه برای ارتقای شرایط کیفی در بخش تولید و خدمات پس از فروش خبر داد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی