منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵
شناسه خبر: 243565
گروه :خبر
image490715

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: درست نیست که 12هزار استاد دانشگاه و انسان فرهیخته را متهم به تبانی با مخالفان دولت کرد و طوری رفتار کرد که گویا این افراد، قدرت تشخیص مصالح کشور را ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، موضع گیری وزارت علوم در مقابل نامه 12 هزار استاد دانشگاه را عجولانه دانست و با تاکید بر لزوم توجه به نگرانی‌ها و هشدارهای دلسوزان و خیرخواهان کشور گفت: متاسفانه دوستان عزیز در دولت، معمولا سعی می‌کندد صورت مساله را پاک کنند. مثلا وقتی برخی رسانه‌ها و مطبوعات پرنفوذ به دلیل بی‌مهری‌هایی که با آن‌ها شده، در جشنواره‌ی مطبوعات شرکت نمی‌کنند، با نیش زبان مسئولان در دولت مواجه می‌شوند و وزیر ارشاد می‌گوید عدم حضور این‌ها صدمه ای به عالم اسلام وارد نمی‌کند. منظور ایشان این است که همان بهتر که نیایند.

وی افزود: در این موضوع هم مشکل ما با وزارت علوم همین است. وقتی دلسوزان و افراد خیرخواه نقدی وارد می‌کنند، بهتر است دوستان در وزارت علوم واکنش عجولانه نشان ندهند و این موضوع را پیگیری کنند.

جعفری تصریح کرد: درست نیست که 12هزار استاد دانشگاه و انسان فرهیخته را متهم به تبانی با مخالفان دولت کرد و طوری رفتار کرد که گویا این افراد، قدرت تشخیص مصالح کشور را ندارند. پیام این اساتید را نه تنها نباید دل سرد کننده دانست بلکه باید به هشدار این پیام توجه کرد.

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به صحبت‌های رهبر انقلاب در سال 91 و در جمع مردم استان خراسان شمالی یادآور شد: در صورتی که بخواهیم تمدن نوین اسلامی را  پیش ببریم، لازم است تا در دو بعد نرم افزار و سخت افزار پیشرفت کنیم و لحظه‌ای از حرکت بازنایستیم. پس مسئولین دست اندرکار باید هشدارها را جدی بگیرند و به جای فرافکنی و متهم کردن ناقدین، تمام تلاش خود را برای رسیدن کشورمان به اوج قله‌های علم و فن‌آوری انجام دهند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی