منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰
شناسه خبر: 198012
گروه :خبر
13930505000462_PhotoA

آمار استعفای مدیران وزارت علوم به گونه‌ای است که در یک هفته گذشته وزیر علوم با سه استعفا از سوی مدیران این وزارتخانه موافقت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، هفته پیش بود که عبدالحسین فریدون مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم از عدم استعفای روسای دانشگاه برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت هیچ یک از روسای دانشگاه‌ها استعفا نداده‌اند ولی از همان زمان تاکنون سه نفر از مدیران مجموعه وزارت علوم استعفا دادند که دلیل استعفای دو نفر از آن‌ها شرکت در انتخابات مجلس بوده است.

سوم تیرماه خبر از استعفای فرامرز اکرمی مدیرکل امور اداری وزارت علوم شنیده شد که وزیر علوم نیز با استعفای وی موافقت کرده و محمدباقر شیخی را به عنوان سرپرست اداره کل امور اداری این وزارتخانه معرفی کرد.

شنیده شده است اکرمی به دلیل شرکت در انتخابات مجلس استعفا داده است.

پس از آن در روز هفتم تیرماه محمد فرهادی وزیر علوم با استعفای محمود صادقی مشاور وزیر و مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم موافقت کرد.

علت استعفای صادقی نیز شرکت در انتخابات مجلس اعلام شده است.

هشتم تیرماه هم خبر از موافقت وزیر علوم با استعفای احمد اکبری رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران شنیدیم که وزیر علوم نیز فتح‌الله مضطرزاده را به عنوان معاون وزیر علوم و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران منصوب کرد.

اکبری دلیل استعفای خود را مسائل شخصی برشمرده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که روند استعفای مدیران وزارت علوم ادامه دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان