منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
شناسه خبر: 289285
گروه :خبر
13941213000144_PhotoA

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که موفقیت‌های پیاپی ارتش سوریه موجب شد که راه برای آتش‌بس میان دولت و معارضان سوری فراهم شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،رئیس روسی گروه صلح در « حماه» روز پنجشنبه (امروز) اعلام کرد که دستاورد آتش‌بس در سوریه با پیروزی‌های ارتش سوریه تسهیل و ساده‌تر شد.

 وی تأکید کرد که روسیه بعنوان ضامن و میانچی بین گروههای معارض، نقش بزرگی در آتش‌بس سوریه ایفا کرد.

«جرمن رودنکو» به ریانووستی گفت: «صلح ملی به لطف این واقعیت پدیدار شد که ارتش سوریه توانست بیشتر قلمرو را از تروریست‌ها بازپس گیرد. این صلح به لطف روسیه به وجود آمد که نهایت تلاش خود را از طریق ایجاد پروژه صلح ملی در سوریه به کار گرفت».

روسیه و آمریکا روز ۲۲ فوریه، به توافق آتش‌بس در سوریه میان دولت و معارضان سوری دسترسی پیدا کردند و ۲۷ فوریه اجرایی شد.

آتش‌بس در سوریه، سازمانهای تروریستی همچون داعش، جبهه‌النصره و دیگر گروههای تروریستی موجود در لیست شورای امنیت سازمان ملل که در سوریه فعالیت دارند را دربرنمی‌‌گیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است