منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
شناسه خبر: 336044
گروه :خبر
13930916000680_PhotoA

مسئول ستاد انتخاباتی حسن روحانی گفت: وزارت ارشاد به دلیل انتقاد از سیاست‌های فرهنگی دولت روحانی از من شکایت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، امیر حسین جوانشیر مسئول ستاد انتخاباتی حسن روحانی در شمال تهران در گفت‌وگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا، اظهار داشت: من مطلع شدم وزارت ارشاد دولت روحانی بعد از انتقادهایی که در خصوص مسائل فرهنگی و سیاست گذاری های سینمایی و فیلم 50 کیلو آلبالو داشتم از من شکایت کرده است.

این منتقد سینما با اشاره به اینکه امروز شاهد وجود فضایی پادگانی در عرصه فرهنگ و هنر دولت یازدهم هستیم، بیان کرد: وزارت ارشاد بجای پاسخگویی فرار رو به جلو کرده است و ما هنوز منتظر پاسخ سوالاتمان هستیم.

جوانشیر با بیان اینکه وزیر ارشاد اعلام کرده است که ما از منتقدین شکایت نمی‌کنیم، گفت: دولت آقای روحانی با این اقدام خود نمی‌تواند صدای منتقدان را خاموش کند.

وی در ادامه تصریح کرد: ما و تمام دلسوزان نظام تحت هیچ شرایطی از مواضع خود کوتاه نمی آییم و این اقدامات دولت با وعده های انتخاباتی خودشان در تضاد است.

این منتقد سینما با بیان اینکه در کلام رهبر انقلاب آمده است که ضعف ها را  به رخ مسئولان بکشید، خاطر نشان کرد: همه می‌دانند که مقام معظم رهبری صریحا فرموده اند که از مسائل فرهنگی راضی نیستند و حال که کسانی این عدم رضایت را به گوش دولت می‌رسانند شاهد اتفاقات ناخوشایندی هستیم.

جوانشیر با اشاره به اینکه  مدیران فرهنگی میخواهند صورت مساله را پاک کنند، اضافه کرد: آقایان بجای اینگونه کارها در صدور مجوز به فیلم های مساله دار دقت کنند.

وی گفت: من یکی از مسئولان ستاد انتخاباتی آقای روحانی بودم  و باید خطاب به او بگویم آقای رئیس جمهور از شما تشکر می‌کنم که به جای تشکر از انتقادات بنده من را اسیر دادگاه رسانه کرده اید.

امیر حسین جوانشیر پیش از این در مصاحبه‌ای با دانا به افشاگری در مورد وضعیت فرهنگی کشور پرداخته بود و ظاهرا دلیل اصلی شکایت وزارت ارشاد از او همین مصاحبه است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی