منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۴۷
شناسه خبر: 312501
گروه :خبر
13941008015931336807224

عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه انقلاب ایران در حال توسعه در دنیا است، اظهار کرد: مردم جهان آگاهانه با موج انقلاب اسلامی همراهی می کنند از این رو آمریکا در تلاش است تا از پیشروی انقلاب ایرانی در کشورهای تحت سلطه خود بگیرند.

محمد صدیق فهیمی، عالم اهل سنت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه پشت پرده حمله توریستی آمریکا به مردم سوریه اسرائیل غاصب قرار دارد، گفت:ورود نظامیان آمریکایی به سوریه مانند دیگر مسائل که از جانب آمریکا صروت گرفته با مشورت اسرائیل و برای  سرکوبی آزادی خواهی و تفکرات آزادی خواهانه برای سلطه بیشتر بر مردم دنیا صورت گرفته است.

 

عضو شورای روحانیت بندرعباس اظهار کرد:برخلاف آنچه که آمریکا خود را برای پاسخگویی برای فریاد دادخواهی جهانیان معرفی می کند عکس این قضیه است و به هر کجا که پای آمریکا باز شود علارغم تبلیغات موجود و اطلاع رسانی های کذب با هدف سلطه بر مردم ضعیف، بهره کشی و توسعه استثمار وارد می شوند.

 

فهیمی با اشاره به رشد انقلاب اسلامی در دنیا افزود: در سرزمین هایی که  آمریکا، اروپا با هدف سلطه وارد شده اند اسلام و انقلاب ایران در حال توسعه است و مردم نیز آگاهانه با موج انقلاب اسلامی همراهی می کنند از این رو آمریکا در تلاش است تا از پیشروی انقلاب ایرانی در کشورهای تحت سلطه خود بگیرند.

 

امام جمعه اهل سنت بندرعباس با بیان اینکه مردم دنیا در برابر تمام اتفاقات آگاهند و فریب شگردهای شیطانی آمریکا را نمی خورند، خاطر نشان کرد:مردم سوریه با اعتراضات خود نشان دادند که نسبت به حضور آمریکا در خاکشان معترض هستند که با عنایت الهی این اقدامات مذبوحانه آمریکا که با خط گرفتن از صهیونیست در حال انجام است از پا خواهد افتاد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان