منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۲۶
شناسه خبر: 335019
گروه :خبر
53047_orig

مدیر اداره بنادرودریانوردی شهیدباهنر با ورود اولین کشتی خودروبر با ظرفیت 800 خودرو به بندرشهید باهنر پس از گذشت تحریم های دریایی و کشتیرانی از رونق خطوط دریایی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد محسنی مدیر اداره بنادرودریانوردی شهید باهنرخاطر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده افزود :در شرایط پسا برجام باتوجه به تقاضای واردات و ترانزیت خودرو از طریق بندر شهید باهنر نخستین کشتی ویژه حمل خودرو وارد بندر شهید باهنر شد.

  53048_orig

وی افزود:افزایش تقاضای حمل خودرو در منطقه، شرکت های کشتیرانی را بر آن داشت تا نسبت به ایجاد خطوط فیدری حمل خودرو در منطقه اقدام کنند در این راستا شرکت کشتیرانی Neptune line اقدام به راه اندازی یک خط فیدری خودرویی نموده که پس از رایزنی های بعمل آمده بندر شهید باهنر را به عنوان بندر مقصد این کشتیرانی انتخاب نمودند و در شامگاه روز پنجشنبه مورخ 95/4/10  خط مذکورنخستین کشتی خود را به نام Neptune ploes وارد بندر شهید باهنر نمود و این نخستین ورود کشتی های خودرو بر این خط یونانی به بنادر ایران است.
53046_orig

مدیر اداره بنادرودریانوردی شهید باهنرخاطر نشان کرد: مدت زمان سرویس تایم و پورت تایم که از شاخص های مهم ارزیابی عملیاتی بنادر می باشد در مورد این کشتی به ترتیب 20% و 30% کمتر از نرم های عملیاتی می باشد که این نشان از هماهنگی و سرعت عمل خدمات این بندر در جلب نظر خطوط کشتیرانی می باشد.

 

53049_orig

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان