منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۵۴
شناسه خبر: 346790
گروه :خبر
sahansohrbihashtbandi1

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از آزاد سازی فرد ربوده شده مینابی در شهرستان فنوج استان سیستان و بلوچستان-منطقه لاشار خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حبیب الله سهرابی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب با اشاره به گروگانگیری های اخیر در این شهرستان گفت: سپاه ناحیه میناب پس از درخواست شورای تامین در تاریخ 4 مرداد ماه مبنی بر ربوده شدن فردی با هویت”د-ح” شناسایی و پیگیری جهت آزاد سازی نامبرده را در دستور کار خود قرار داد.

وی اظهار کرد: طبق هماهنگی با دادستان شهرستان و با همکاری عوامل اطلاعاتی قرارگاه قدس جنوب شرق ظرف یک هفته کار اطلاعاتی منجر به آزاد سازی و دستگیری 2 فرد مظنون دراین رابطه شد.

سهرابی اختلاف حساب ملکی را علت این گروگانگیری عنوان کرد و افزود: با توجه به جلسات انجام شده با حضور برخی از بزرگان قبایل استان کرمان و سیستان و بلوچستان این اختلافات رفع و منجر به آزادی فرد ربوده شده گردید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب تصریح کرد: در یک اقدام اطلاعاتی فرد ربوده شده در استان سیستان و بلوچستان شهرستان فنوج منطقه لاشار از دست گروگانگیر ها آزاد شد و پیگیری های لازم جهت شناسایی و دستگیری گروگانگیرها در حال انجام است.

وی از دادستان و شورای تامین و فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق و همچنین بزرگان قبایل استان کرمان و سیستان بلوچستان از همکاری های اخیر مبنی بر ازاد سازی فرد ربوده شده این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی