منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
شناسه خبر: 235500
گروه :خبر
13910525000797_PhotoA

شرکت تولیدکننده لوازم آرایش سفورای فرانسه از برنامه خود برای افتتاح نمایندگی‌های فروش محصولات در ایران طی سال‌ آینده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،  شرکت فرانسوی سفورا، تولید کننده محصولات آرایشی، از برنامه خود برای ایجاد نمایندگی و فروشگاه های خرده فروشی در ایران طی سال آینده خبر داد.

این شرکت یکی از اولین شرکت های تولید کننده لوازم آرایش اروپایی خواهد بود که به طور مستقیم با لغو تحریم ها در کشور سرمایه گذاری خواهد کرد.

این شرکت فرانسوی حدود  دو هزار فروشگاه در سراسر جهان داشته و تمایل دارد تا جای پای خود را در بازار ایران با حجم تقاضای بالا محکم کند.

پس از عربستان سعودی،‌ ایران بزرگترین مصرف کننده لوازم آرایش در خاورمیانه محسوب می شود به گونه‌ای که حجم فروش این محصولات در کشور در سال 2014 3.86 میلیارد دلار برآورد شده است.

بر اساس برآورد یورو مونیتور، طی پنج سال‌ آینده حجم فروش محصولات آرایشی در ایران سه برابر خواهد شد و از مرز 11 میلیارد دلار در سال عبور خواهد کرد.

بنا به گفته یک منبع آگاه، سفورا در حال نهایی کردن توافقات با شریک ایرانی خود است.

بر اساس این اظهارات، این شرکت پیشرفت های قابل توجهی با طرف توزیع کننده ایرانی داشته است و به نظر می رسد قصد دارد حدود 7 بوتیک و نمایندگی فروش در ایران افتتاح کند.

سفورا تا کنون اظهار نظر رسمی در این باره نداشته است.

بنا به گفته یکی از فروشندگان برندهای اروپای لئورئال شامل می بلین و گارنیر در ایران، ما پیش بینی می کنیم که زنان ایرانی با هر سطح درآمدی یک سوم از درآمد خود را صرف خرید محصولات زیبایی کنند.

دیگر شرکت های فرانسوی نظیر دیور، لوئیز ویتون، و بولگاری نیز اعلام کرده اند که طی ماه آینده به ایران سفر خواهند کرد تا شرایط سرمایه گذاری در بازار داخل را ارزیابی کنند.

گروه تجاری کومیت کولبرت نیز که نماینده 80 برند لوکس فرانسوی محسوب می شود بهار سال‌ آینده به ایران خواهد آمد و شرایط کشور را برای ورود بررسی خواهد کرد.

بازار ایران در سال های نه چندان دور توسط فروشگاه ها و مغازه های کوچک اداره می شد، اما طی سال های گذشته شاهد افزایش شدید فروشگاه های بزرگ در کشور بوده ایم.

سارا یلدا، نویسنده ایرانی-فرانسوی که قصد دارد سال آینده 14 کنفرانس درباره ایران در پاریس برگزار کند، می گوید که بسیاری از مردم نمی دانند رابطه ایرانی ها با لوازم لوکس نزدیک به فرانسوی ها و ایتالیایی ها است.

این نویسنده معتقد است که برندهای لوکس در ایران بسیار موفق خواهند بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور