منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶
شناسه خبر: 332787
گروه :خبر
950402kkddd

مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباداز پرسش مهر ریاست محترم جمهور در خصوص انرژی هسته ای به عنوان یک حرکت ارزشمند و مفید نام برده و اذعان داشت:یک اقدام خوب و مفیدکه در سال تحصیلی جاری انجام شد پرسش مهر ریاست محترم جمهور بودکه در آن از ظرفیت دانش اموزان در بحث انرژی هسته ای استفاده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم ؛ مهدی سالاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت : رشد سریع تکنولوژی و دسترسی آسان دانش آموزان به فضای مجازی باعث شده با دقت بیشتر و با عنایت ویژه ای بحث فضای مجازی را مد نظر داشته باشیم .

 

وی بیان داشت : با توجه به گستردگی فضای مجازی و حضور حداکثری نوجوانان و جوانان در شبکه های اجتماعی ،لازم است خوراک فضای مجازی را متناسب با فرهنگ و ارزش های خودمان تهیه نموده در فضای مجازی نشر دهیم.

 

سالاری افزود : در صورتی که تدابیری جدی برای این مبحث اندیشیده نشود، افرادی دیگر در آنسوی مرزها در ستادها و اتاق های فکر خود در راستای از بین بردن فرهنگ و غیرت اسلامی و ایجاد یاس و ناامیدی در جوانان خوراک فضای مجازی را برای جوانان ما تهیه و انان را آماج حملات جنگ نرم خود قرار خواهند داد.

 

این مقام مسئول از پرسش مهر ریاست محترم جمهور در خصوص انرژی هسته ای به عنوان یک حرکت ارزشمند و مفید نام برده و اذعان داشت:یک اقدام خوب و مفیدکه در سال تحصیلی جاری انجام شد پرسش مهر ریاست محترم جمهور بود و در آن از ظرفیت دانش اموزان در بحث انرژی هسته ای استفاده شد .

 

این مقام مسئول یادآور شد : تهیه کلیپ های جالب وخلق آثاری ارزشمند در خصوص انرژی هسته ای و همچنین کسب رتبه خوب دانش اموزان در سطح شهرستان و استان نتیجه ورود دانش اموزان به این مباحث بوده است.

 

مدیرآموزش و پرورش از اعضای کارگروه علمی فضای مجازی خواست : با همفکری ،تحقیق و پژوهش ، ارائه راهکارهای مناسب و تهیه خوراک فضای مجازی متناسب با نیاز نوجوانان و جوانان راه را برای فعالیت های عوامل بیگانه در فضای مجازی بسته،و به دشمن اجازه نزدیک شدن به خاکریز فرهنگ و غیرت اسلامی را ندهند .

 

نشست کارگروه علمی و فضای مجازی با حضور مدیرآموزش و پرورش و مسئولین ادرات مرتبط شهرستان در محل دفتر مدیرآموزش و پرورش برگزارشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان