منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۱
شناسه خبر: 241646
گروه :خبر

اعضای تیم ملی فوتبال ایران پس از پشت سر گذاشتن سفری حدودا 24 ساعته وارد گوام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران پس از پشت سر گذاشتن سفری طولانی ساعت 3 بامداد به وقت محلی وارد هتل شدند.

تیم ملی فوتبال ایران ساعت 9 پنج شنبه به دبی پرواز کرد و پس از توقفی چند ساعته در امارات راهی پایتخت کره جنوبی شد.

ملی پوشان ایران پس از توقفی چند ساعتی در این شهر راهی گوام شدند و پس از 4 ساعت به این کشور رسیدند.

در مجموع این سفر حدود 24 ساعت به طول انجامید و ملی پوشان ایران ساعت 3 بامداد به وقت محلی وارد هتل محل اقامت خود شدند.

آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی پس از اخذ ویزای گوام در دبی به دیگر ملی پوشان ایران اضافه شد.

سفر تیم ملی از کره جنوبی به گوام قرار بود ساعت 19:35 به وقت محلی انجام گیرد اما با تاخیری یک ساعته این پرواز راهی گوام شد.

بازیکنان تیم ملی گوام هم که پنج شنبه به مصاف هند رفته بودند در پرواز سئول به گوام همراه تیم ایران بودند.

کارهای مربوط به خروج بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی ایران در فرودگاه گوام در مجموع حدود دو ساعت به طول انجامید. در این سفر تنها یک تدارکات همراه تیم ملی حضور دارد. دو  تدارکات دیگر تیم ملی به دلیل صادر نشدن ویزایشان نتوانستند تیم ملی را همراهی کنند. همین موضوع باعث شده بود تا بازیکنان تیم ملی در کنار هم روحیه تیمی شان را بار دیگر به نمایش بگذارند تا کار خروج چمدانهای تیم به راحتی انجام پذیرد.

پنج ایرانی هم برای استقبال از تیم ملی به فرودگاه آمده بودند. به گفته یکی از این ایرانی‌ها، حدود 50 ایرانی در این منطقه جزیره ای زندگی می کنند.

کارلوس کی روش در گوام هم هوادار دارد. همزمان با خروج سرمربی تیم ملی از فرودگاه تعدادی از گوامی‌ها با حضور در کنار کی روش عکسی به یادگار گرفتند.

ملی پوشان ایران پس از صرف غذایی مختصر برای استراحت به اتاقهایشان رفتند تا آماده تمرین روزهای پیش رو تا قبل از بازی گوام شوند.

*این تصاویر را ببینید.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است