منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۳
شناسه خبر: 294790
گروه :خبر
139301021652163332396754
 

دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه اعلام کرد:

ورود به جزیره کیش بدون ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر نیست

دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه گفت: طبق مصوبه که در جزیره کیش اعلام گردیده مسافران و گردشگرانی که قصد دارند وارد کیش شوند مدارک شناسایی خودشان را به همراه داشته باشند که در این صورت ورود به کیش امکان پذیر نیست .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ، مصطفی اقتداری دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه امروز در آخرین جلسه شورای اداری بندرلنگه در سال 94 در تشریح عملکرد ستاد اجرایی سفرهای نوروزی در شهرستان گفت : تسهیلات سفرهای نوروزی تمام ظرفیت خود را با همکاری و پشتیبانی سایر ادارات و نهادها برای میزبانی از مسافران نورزوی به کار گرفته‌ است که شامل کمیته‌هایی امنیت ، حمل نقل ، ارزیاب سوخت , اسکان ، آمار و اطلاع رسانی ، بهداشت و درمان ، فرهنگی و مذهبی و صنایع دستی می باشد.

 

وی افزود: ۸ سازه امنیتی توسط کمیته امنیت در جهت برقراری نظم و امنیت مسافران نوروزی در شهرستان تعبیه شده است که این سازه ها در شهر های بندرچارک ، بندرکنگ و بندرلنگه مستقر می باشند.

 

دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه از آمادگی 100 درصدی کمیته حمل نقل خبر داد و عنوان کرد: آسفالت معابر ، خط‌کشی جاده ، نصب علایم راهنمایی و رانندگی و همچنین در حمل نقل دریایی آماده سازی ۷ هزار و ۶۰۰ صندلی جهت جابجایی مسافر و انتقال یک‌هزار و ۵۱۰ خودرو با 44 فروند شناور در روز را از طریق سه بندر شامل بندرلنگه، چارک و آفتاب به مقصد جزیره کیش همراه با نجات غریق و ایستگاه‌های شناورهای ناجی در نظر گرفته شده است.

 

 

اقتداری اضافه کرد: در بحث اسکان مسافران، شهرداری‌های بندرلنگه و کنگ با نصب چادر در پارک‌های دولت ، کوثر و خلیج فارس آماده ارائه کامل خدمات هستند که برای اسکان فرهنگیان 30 مدرسه و 159 کلاس درس در لمزان ، بندرلنگه و چارک مجهز به تمام امکانات رفاهی آماده گردیده است .

 

وی با اشاره به کشیک نوروزی اصناف در ایام نوروز گفت: مجمع امور صنفی تمامی اقدامات را برای ذخیره‌سازی مواد غذایی وکالاهای اساسی و ثبت قیمت‌ها و اعلام لیست کشیک نوروزی انجام داده است که در این ایام فروش فوق العاده با 15 درصد تخفیف در 10 نقطه شهرستان ارائه می گردد .

 

دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه در ادامه بیان کرد : تعزیرات حکومتی نیز بدون نوبت تخلفات صنفی را رسیدگی و بررسی می‌کند و همچنین کمیته بهداشت نظارت کافی بر عرضه هرگونه محصولات غذایی را در این ایام بر عهده دارد و داشتن کارت و تاییدیه بهداشت نیز برای عرضه و تهیه غذا در اماکن اقامتی الزامی است.

 

اقتداری در پایان تاکید کرد : طبق مصوبه که در جزیره کیش اعلام گردیده مسافران و گردشگرانی که قصد دارند وارد کیش شوند مدارک شناسایی خودشان را به همراه داشته باشند که در این صورت ورود به کیش امکان پذیر نیست .

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی