منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۱
شناسه خبر: 203303
گروه :خبر
13940420000802_PhotoA

درگیری‌های شدیدی در شهر عدن میان نیروهای ارتش و انصارالله از یک سو با نیروهای طرفداران منصور هادی و القاعده در جریان است و این درحالی است که جنگنده‌های عربستانی نیز در حال بمباران مواضع ارتش یمن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نبرد شدیدی در شهر عدن در جنوب یمن در جریان است و درحالی که تلویزیون‌های وابسته به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از جمله العربیه، الجزیره و اسکای نیوز عربی از سقوط این شهر می‌گویند هنوز نیروهای ارتش و انصارالله اجازه نداده اند، این شهر به کنترل تروریست‌ها بی‌افتد.

در همین زمینه گزارش‌ها حاکی از آن است که نیروهای القاعده ای هم برای کمک به نیروهای عبدربه منصور هادی رئیس جمهور فراری وارد عمل شده‌اند تا بتوانند کنترل این بندر راهبردی را در اختیار بگیرند.

علی البخیتی از مقامات ارشد انصارالله در این زمینه به المیادین گفت که کشورهای عربی ائتلاف تحت رهبری عربستان از زمین و آسمان در حال حمایت از نیروهای رئیس جمهور فراری و القاعده ای در برابر ارتش هستند و تعداد زیادی از نظامیان کشورهای شورای همکاری نیز در این نبرد حضور دارند.

وی همچنین خبر داد که افراد مزدور از کشورهای آفریقایی از جمله سنگال در این نبرد هم حضور دارند تا نیروهای یمنی را وادار به عقب نشینی از عدن کنند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی