منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۸
شناسه خبر: 265183
گروه :خبر
ipna-23030

هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال پیگیری شد و زرد پوشان آلومینیوم باز هم در حسرت برد ماندند تا ضعیف ترین بازی های فصل خود را در کنار مشکلات مالی تجربه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش 5 لیگ برتر والیبال کشور وارد هفته پانزدهم خود شد و این درحالی بود که آلومینیوم هرمزگان باز هم روند ناکامی های خود را تکرار کرد تا احتمال سقوط این تیم به لیگ پایین تر قوت بگیرد.

تیم والیبال آلومینیوم هرمزگان که آخرین برد خود را در هفته دهم و در مقابل گوهر کویر زاهدان به دست آورده بودباز هم نتوانست در مقابل شهرداری تبریز حرفی برای گفتن داشته باشد و با نتیجه 3 بر 0 تن به شکست داد.

به نظر می رسد مشکلات آلومینیوم بیش از چیزی است که تصور شود و به نوعی کل ورزش استان هرمزگان را تحت تأثیر قرار داده است،مشکلاتی که نه تنها گریبان گیر والیبال این استان شده بلکه به فوتبال،فوتسال ورزش های دیگرهم سرایت کرده است که می توان به مشکلات شدید مالی تیم آذرخش بندرعباس و دیگر تیم ها اشاره کرد.

مشکلاتی که شاید اگر کسی به فکر حل کردن آنها نباشد بدون تردید ضربه جبران ناپذیری به ورزش استان هرمزگان خواهد زد.

در دیگر بازی های این هفته تیم صدر نشین بانک سرمایه در خانه پذیرای سایپا بود که با نتیجه 3 بر 0 به پیروزی رسیدوصدر جدول را از شهرداری ارومیه پس گرفت، پیکان تهران در خانه با نتیجه 3 بر 2 مغلوب ثامن الحجج مشهد شد،متین ورامین مهمان جواهری گنبد بود که در پایان این تیم را با نتیجه 3 بر 0 از پیش رو برداشت و کاله مازندران نیز برابر آرمان اردکان قرار گرفت واین تیم را با نتیجه 3 بر 0 شکست داد.

در جدول رده بندی تا پایان هفته پانزدهم  بانک سرمایه با 38 امتیاز در صدر جدول قرار دارد،شهرداری ارومیه با اختلاف یک امتیازی در رده دوم تعقیب کننده بانک سرمایه است و پیکان تهران نیز با 34 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است